Wielka sława to żart - Gala operetkowo-musicalowa, świat koncertów wiedeńskich, operetek, musicali w Jarocinie

Bilety na koncert Wielka sława to żart - Gala operetkowo-musicalowa, świat koncertów wiedeńskich, operetek, musicali w Jarocinie - 26-11-2021

Wielka sława to żart - Gala operetkowo-musicalowa, świat koncertów wiedeńskich, operetek, musicali w Jarocinie

Spektakl Wielka Sława To Żart

26.11.2021 18:00

Jarocin(Wielkopolskie) - Jarociński Ośrodek Kultury


W trakcie gali operetkowej "Wielka sława to żart" zaśpiewają dla Państwa wybitni artyści sceny operetkowej. Ich wspaniałe głosy przeniosą nas w świat koncertów wiedeńskich, operetki, oraz musicali. 

W prezentowanej gali usłyszymy najsłynniejsze arie i duety miłosne min. kuplety Barinkaya z operetki Baron Cygański, z Wesołej wdówki - J.Straussa. Kuplety Adeli z operetki Zemsta Nietoperza - J.Straussa, Aria Boniego z operetki Księżniczka Czardasza - Imre Kálmána, Czardasz Sylvi z operetki Hrabina Marica - Imre Kálmána, Duet Barcelona z operetki Clivia - Nico Dostal, Mieć kochanek choćby 100 z operetki Paganini - F.Lehara oraz wiele innych hitów. Usłyszycie Państwo ponad to, takie utwory jak: I will always love you, miłosne Besame mucho, a także taneczne Abballati. 

Wystąpią cenieni Artyści:
Romuald Spychalski - tenor,

Przemysław Radziszewski - baryton, 

Anna Spychalska - mezzosopran, 

Anna Cymmerman - sopran, 

Marcin Janiszewski - fortepian.  


Koncert poprowadzi fantastyczna Krystyna Pietranek-Kulis. 


Nasi Artyści występują w największych polskich i światowych salach koncertowych.  Jak mawiał Bogusław Kaczyński: "Ten repertuar oraz jego wykonanie jest gwarancją satysfakcji widzów." Przeżyją Państwo wieczór pełen magii, wzruszeń i radości.  


Po koncercie spotkanie z Artystami, rozmowy, wspólne zdjęcia, podpisywanie płyt!!! Gwarantujemy niezapomniane wspomnienia z wieczornej gali, które pozostaną we wspomnieniach na długo. Zapraszamy fanów dobrej muzyki.

Zapraszam Krzysztof Piotr Pałasz