Maciej Maleńczuk - Maleńczuk + Rhythm Section - koncert z zespołem - największe przeboje w Białymstoku

Bilety na koncert Maciej Maleńczuk - Maleńczuk + Rhythm Section - koncert z zespołem - największe przeboje w Białymstoku - 08-11-2021

Maciej Maleńczuk - Maleńczuk + Rhythm Section - koncert z zespołem - największe przeboje w Białymstoku

Maciej Maleńczuk

08.11.2021 19:00

Białystok(Podlaskie) - Opera i Filharmonia Podlaska


Sprawdź bilety

Maleńczuk+ Rhythm Section Koncert, który jest retrospekcją dotychczasowych dokonań Artysty uzupełniony sekcją rytmiczną. Składa się z zestawu pieśni zarówno ulicznych jak i późniejszych dokonań Maćka, które zyskały mu olbrzymią sympatię i popularność wśród wyrobionej części publiczności. Bliski bezpośredni kontakt z widownią, szczery, niezakłócony przekaz tekstu - po prostu Maleńczuk w czystej postaci. TEN, o którym się mówi nie do podrobienia, naturalny, dowcipny, czasem brutalny - bo takie jest życie! Nie zabraknie więc pieśni: Ostatnia Nocka, Tango Libido, Sługi za szlugi, Synu czy Dawna Dziewczyno. Słynny już MALEŃCZUK SOLO z kolegami z sekcji rytmicznej to najnowsza wersja Show, aby urozmaicić i podzielić się przestrzenią na scenie. Do tego oryginalny styl gry na gitarze i nieskażona niczym Wolność Słowa.


Maciejowi na scenie towarzyszyć będą muzycy znani m.in z Piwnicy pod Baranami czy projektu Maleńczuk gra Młynarskiego: Wiesław Jamioł - perkusja, Dominik Wywrocki - kontrabas ZAPRASZAMY !!!

Sprawdź bilety