LemON Akustycznie - LemON Event Center G38 Koszalin

Bilety na koncert LemON Akustycznie - LemON  Event Center G38 Koszalin - 07-03-2020

Koncert LemON Akustycznie - LemON Event Center G38 Koszalin

LemON

07.03.2020 20:00

Koszalin (Zachodniopomorskie) - Event Center G38, Gnieźnieńska 38/G38

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


LemON Akustycznie
7 marca 2020 , godz. 20:00

Bilety ( miejsca siedzące nienumerowane):
I PULA 79 zł   
II PULA 89 zł 

Jesienią 2019 roku LemON zagrał jedyne w swoim rodzaju koncerty w całej Polsce. W wyjątkowych aranżacjach akustycznych zabrzmiały najpiękniejsze utwory zespołu ze wszystkich albumów studyjnych. Lider zespołu, Igor Herbut, pokrótce opisał to, co działo się na scenie.

"Niezwykły był to rok. Rok zaczynania od nowa. Rok odkrywania na nowo. Kulminacja tych poszukiwań wydarzyła się jesienią - kiedy wyruszyliśmy do Was z naszą pierwszą trasą akustyczną.

Pianino. Fortepian. Gitara akustyczna. Większość, prawie wszystkie utwory LemON (a już na pewno wszystkie najlepsze, te najbliższe naszym sercom) narodziły się właśnie na tych instrumentach.

Zawsze wiedziałem, że kiedyś zagramy taką trasę. Stało się i byłem blisko Was. Na bębnach zagrał Harry. Na pianinie - Tomasz Świerk, na gitarze akustycznej, jego brat, a trochę też mój brat - Przemek Świerk i niezastąpiony Piotr Kołaczna. Ja zaśpiewałem i zagrałem najpiękniej jak umiałem. Wy byliście i oddychaliście razem z nami. Ten czas był tak piękny, że postanowiliśmy pobyć jeszcze trochę z tymi emocjami i  z Wami. Z radością ogromną ogłaszamy  część  II naszej akustycznej trasy i miejsca gdzie ponownie będziemy mogli się spotkać.
W marcu czekamy na Was m.in. w Koszalinie. 


Do zobaczenia.


Galerie