Swinging with Sinatra w Szczecinie

Bilety na koncert Swinging with Sinatra w Szczecinie - 26-01-2020

Koncert Swinging with Sinatra w Szczecinie

Jarek Wist

26.01.2020 19:00

Szczecin (Zachodniopomorskie) - Stara Rzeźnia


SWINGING WITH SINATRA to od lat jedna z najciekawszych propozycji muzycznych w kraju – artyści występowali na większości scen polskich filharmonii i teatrów muzycznych, gościli na festiwalach i kameralnych koncertach w kraju i za granicą.


Swinging with Sinatra, to połączenie swingowych rytmów z nowatorską, big-bandową aranżacją.


Wokalistą i współzałożycielem projektu jest Jarek Wist – songwritter, autor muzyki - przez branżowe media okrzyknięty najlepszym swingowym głosem w Polsce. Na swoim koncie ma dwa solowe albumy („Jest zapisane" 2014, „Na swojej skórze" 2015), udział w projektach rozrywkowych (m.in. koncerty ze z orkiestrą Zygmunta Kukli, gościnne występy z Małgorzatą Ostrowską, Ukeje w projektach jedynej niezależnej filharmonii w kraju - Filharmonia Futura).


Regularnie koncertuje w kraju i za granicą (m.in. seria występów w Ameryce Południowej - Brasilia, Kurytyba, Rio de Janeiro wiosną 2016 i 2017 roku, koncerty w USA – Waszyngton, a także w Rzymie i Paryżu, wiosną 2019 koncerty w Kanadzie - Montreal, Ottawa, Toronto).


Obecnie pracuje nad kolejnym dużym projektem poświęconym muzyce włoskiej - płyta Dolce VitaM pojawi się w sklepach muzycznych 31 stycznia 2020.