Ania Wyszkoni - koncert akustyczny w Jarocinie

Bilety na koncert Ania Wyszkoni - koncert akustyczny w Jarocinie - 15-02-2020

Ania Wyszkoni - koncert akustyczny w Jarocinie

Anna Wyszkoni

15.02.2020 18:00

Jarocin (Wielkopolskie) - Jarociński Ośrodek Kultury, Plac FMR 1

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


 

 

Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej doświadczonych i cenionych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt. Na polskiej scenie odnosi sukcesy od 23 lat.
Najnowsza płyta w dorobku wokalistki to „Jestem tu nowa". pochodzący z niej utwór "Nie chcę cię obchodzić" zdobył tytuł przeboju lata 2017 radia RMF FM i telewizji Polsat. Oprócz niego płytę promowały piosenki: "Oszukać los", "Mimochodem" i "Zanim to powiem". album uzyskał status platynowej płyty.
Wokalistka ma również w swoim dorobku albumy "Pan i Pani" (2009) i "Życie jest w porządku" (2012). obydwa osiągnęły status podwójnie platynowych. pochodzą z nich przeboje: „Czy ten pan i pani", „Z ciszą pośród czterech ścian", „Zapytaj mnie o to, kochany", „Biegnij przed siebie", „W całość ułożysz mnie", czy nagrodzony superjedynką za przebój roku 2011 „Wiem, że jesteś tam".
Najnowszy utwór ani "Księżyc nad juratą" był jednym z przebojów lata 2019.
Każdy koncert anny wyszkoni to porywające widowisko z bogatą oprawą multimedialną. Artystce towarzyszy zespół doświadczonych muzyków na czele z jednym z najbardziej znanych polskich gitarzystów, Markiem Raduli. Podczas koncertów artystka wykonuje swoje największe przeboje z ponad 20 lat pracy na scenie.


Galerie