Glivitune Festival

Bilety na Glivitune Festival

Glivitune Festival

GrubSon , TEDE , Białas , Solar , Sarius , Malik Montana , Smolasty , Bedoes

25.04.2020 17:00

Gliwice(Śląskie) - Arena Gliwice


Glivitune Festival

???? Glivitune będzie jednym z największych wydarzeń muzycznych branży Hip-Hopowej w Polsce w 2020 roku.

Artyści i line-up 

???? 24.04.2020

Tymek, TEDE, KaeN, Malik Montana, Wac Toja, Z.B.U.K.U, Małach & Rufuz, Abradab, Fejz, Fokus i Rahim - Tribute dla Magika

???? 25.04.2020

Kali, Solar, Białas, Bedoes, Lanek, Grubson, Sarius, Smolasty, Żabson

????Dwudniowy Festival rozkręcą 'Popkiller Młode Wilki 7 Showcase. ????


Glivitune Festiwal to wyjątkowe wydarzenie z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań wizualnych. Po raz pierwszy w Polsce zostanie wykorzystana i zaprezentowana technologia w formie pokazu multimedialnego, który będzie nawiązywał i uwieczni historię polskiego hip - hopu.

W ramach projektu, w ciągu dwóch dni festiwalu, zobaczycie największą i jedyną jak do tej pory w Polsce strefę Expo, w której przybliżymy uczestnikom festiwalu kulturę i sztukę polskiego Hip–Hopu.

Szczególnym koncertem będzie Tribute dla Magika z udziałem Fokusa & Rahima i kilka związanych z tą częścią Festivalu niespodziankach.

Na tysiące miłośników polskiego Hip–Hopu będzie czekało szereg atrakcji. Od strefy targowej gdzie będzie można obcować z największymi markami w najlepszych cenach po spotkania z artystami, twórcami i wytwórniami, które przybliżą uczestnikom Festivalu swoje produkty.

Wyjątkowym wydarzeniem podczas Festiwalu będzie współpraca z Muzeum Śląskim. W przystępny sposób zaprezentuje uczestnikom historię polskiego Hip-Hopu, która ukształtowała znaczną część naszego pokolenia. Wystawa „Zajawka. Śląski hip-hop 1993-2003” na czas Festivalu przeniesie się do Areny Gliwice.

W ramach dodatkowych atrakcji przewidziane są konkursy, pokazy oraz warsztaty z różnych obszarów szeroko pojętej kultury i sztuki Hip-Hopu. Do najciekawszych z nich można zaliczyć zajęcia D-skie, taneczne oraz tworzenie graffiti. Dla tych, którzy chcą odpocząć od sceny muzycznej przewidziane zostały specjalnie strefy relaksu i gamingu, gdzie będzie można sprawdzić swoje umiejętności w najnowszych grach wypuszczonym na europejski rynek.

Glivitune Festival to nie tylko muzyka i sztuka. Przewidzianych jest również szereg działań z obszaru CSR. Organizatorzy chcą zaangażować odbiorców Festivalu do działań, które przyczynią się do poprawy świadomości o ochronie naszej planety, ale i bezpośrednio zaangażują się w pomoc najbardziej potrzebującym.

• "Glivitune - FESTIWAL WOLNY OD PLASTIKU" w ramach festiwalu będziemy prowadzili szereg akcji edukacyjnych z obszaru ekologii. Dodatkowo zbędny plastik będziemy mogli zamienić na atrakcyjne gadgety.♻
• Glivitune to impreza, która będzie nie tylko miejscem muzycznych zmagań, ale także przestrzenią do aktywnego działania na rzecz potrzebującym. Część z przychodu z biletów będzie przeznaczona na lokalne działania społeczne, w ramach których chcemy wesprzeć domy dziecka.➕Powiązane