Riders Connection koncert & podróznicze AfterParty Peace and Love w Poznaniu

Bilety na koncert Riders Connection koncert & podróznicze AfterParty Peace and Love w Poznaniu - 15-02-2020

Riders Connection koncert & podróznicze AfterParty Peace and Love w Poznaniu

Riders Connection

15.02.2020 20:30

Poznań (Wielkopolskie) - U Bazyla, ul. Norwida 18a

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


8. Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń to największa impreza podróżnicza w Wielkoplsce. W jej ramach oprócz prelekcji, warsztatów i spotkań odbywa się Podróżnicze After Party. Zdecydowaliście, że impreza odbędzie się w klimacie Peace and Love. Impreza z koncertem berlińskiego zespołu "Riders Connection" oraz podróżnicze AfterParty, na którym zagra DJ Jasiu - oficjalna impreza Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń, w tym roku odbędzie się w sobotę 15.02.2020 w legendarnym poznańskim klubie u Bazyla. Będzie to przebierana impreza podróżnicza w klimacie który wybiorą fani Festiwalu. Imprezę rozkręca Jaś Sieiński czyli niezawodny DJ Jasiu.

Bilety w sprzedaży:
- 30pln do 24.12.
- 40pln do 12.02
- 50pln do 15.02 oraz w kasach klubu.

Riders Connection -  zespół powstał  2010 roku w Berlinie. W swojej muzyce łączą wyjątkową mieszankę reggae, soul i folky blues. Dzięki temu tworzą swój własny styl i niepowtarzalny rodzaj muzyki. Nie używają zestawu perkusyjnego, a ich beatboxing guru Moritz wszystkie dźwięki tworzy swoimi ustami. Dzięki temu tworzy unikalną frekwencję fukny beatów takich gatunków jak hip-hop, techno oraz bębny, bas, a nawet narodowych Australijski instrument "Didgeridoo". Wokalista i gitarzysta Phillip na koncertach przekazuje prawdziwą pasję i ekspresję publiczności, dzięki swojemu dynamicznemu i urzekającemu głosowi. W czasie występu prezentuje cała barwę swojego głosu, imituje trąbkę - a dzwięk bardzo łatwo pomylić z prawdziwym instrumentem. Tego warto posłuchać i zobaczyć na własne oczy!

Zespół rozpoczął swoją karierę na ulicach Berlina - ich muzyka zyskała w krótkim czasie wielu fanów, efektem czego były trasy koncertowe w Niemczech, Szwajcarii i Republice Południowej Afryki. Występ podczas podróżniczego AfterParty bedzie ich drugim koncertem w Polsce. Wydali 3 płyty: Natural Sound System, Colour Me oraz najnowszą "Band" wydali w powiększonym składzie i w takim się tez pojawią na Festiwalu. Wszystko na świecie to połaczenie podróży i przeżycia. Dlatego na scenie zawsze dodają dużą dawkę humoru, śpiewają chóralne dzwięki, a publiczności dostarczają niezapomnianych wrażeń. Riders Connection wystapili pierwszy raz w Polsce w ramach 6. edycji Festiwalu. Teraz przyjeżdzają ponownie z nową płytą oraz w powiększonym składzie. To gwarancja jeszcze większej dawki emocji i energii na festiwalu.