Ethno Jazz Festival: World of Bossa Nova - Latin Trio feat. Luis Nubiola

Bilety na Ethno Jazz Festival: World of Bossa Nova - Latin Trio feat. Luis Nubiola

Ethno Jazz Festival: World of Bossa Nova - Latin Trio feat. Luis Nubiola

Jose Torres , Latin Trio

16.09.2020 20:00

Wrocław (Dolnośląskie) - Sala Gotycka - Stary Klasztor, ul. Purkyniego 1

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


World of Bossa Nova w Starym Klasztorze!

Ethno Jazz Festival zaprasza 18 marca do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze na niezwykły wieczór muzyczny WORLD OF BOSSA NOVA.

WORLD OF BOSSA NOVA - to muzyczna opowieść o historii bossa novy. 

Będzie to szczególna okazja do spotkania z brazylijską muzyką, jako że właśnie minęło 60 lat od ukazania się na płycie pierwszej kompozycji w historii bossa novy, "Chega de Saudade" - piosenki skomponowanej przez zmarłego w 2019 roku Joao Gilberto, legendarnego twórcę bossa novy. Zespół LATIN TRIO zagra w Polsce trasę koncertową w najlepszych klubach muzycznych. 

Tego wieczoru zabrzmią najpiękniejsze kompozycje z Ameryki Południowej, jak "Girl From Ipanema", "One note samba", "Desafinado", "Mas que nada" i wiele innych światowych przebojów bossa novy.

Będziecie mieli  Państwo niepowtarzalną okazję wysłuchania  zarówno utworów wspomnianego już Joao Gilberto,  jak też Antonio Carlosa Jobima i innych wybitnych kompozytorów, w interpretacjach znakomitych brazylijskich muzyków - świetnej wokalistki Re Adegas, rewelacyjnego gitarzysty, grającego również na cavaquinho, Nelsona Latif oraz najbardziej rozpoznawalnego poza granicami naszego kraju polskiego interpretatora i kompozytora muzyki w stylistyce brazylijskiej, pianisty Macieja Łyszkiewicza  (znanego m.in. ze współpracy z brazylijską gwiazdą Ive Mendes)

Gościem specjalnym koncertu Latin Trio - WORLD OF BOSSA NOVA będzie Luis Nubiola.


Ceny biletów

Miejsca siedzące:

50 zł –  przedsprzedaż
60 zł - w dniu koncertu

Miejsca stojące:

35 zł - przedsprzedaż,
40 zł - w dniu koncertu