Koncert Julii Pietruchy w WCK w Wodzisławiu-Śląskim

Bilety na koncert Julii Pietruchy w WCK w Wodzisławiu-Śląskim - 07-03-2020

Koncert Julii Pietruchy w WCK w Wodzisławiu-Śląskim

Julia Pietrucha

07.03.2020 18:00

Wodzisław Śląski (Śląskie) - Wodzisławskie Centrum Kultury - WCK, ul. ks. płk. Wilhelma Kubsza 17

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


Sprawdź bilety

Na co dzień znana ze szklanego ekranu, świetna aktorka i bardzo utalentowana piosenkarka Julia Pietrucha, pojawi się podczas najnowszej trasy koncertowej „FOLK it! TOUR” w Wodzisławskim Centrum Kultury. Koncert obędzie się w sobotę, 7 marca o godzinie 18:00.

Julia Pietrucha, autorka tekstów, która upodobała sobie grę na ukulele, od kilkunastu sezonów z sukcesem koncertuje po Polsce zarażając publiczność swoją energią oraz wyjątkowym głosem i piosenkami. I chociaż zasłynęła jako aktorka serialowa i filmowa, w kwietniu 2016 roku samodzielnie wydała swój debiutancki album „Parsley” zainspirowany kilkumiesięczną podróżą po Azji. Płyta zawiera 15 autorskich piosenek w balladowym klimacie pop, z elementami folku i dźwiękami ukulele. Kilka miesięcy po premierze pierwszej płyty artystka przeprowadziła się nad morze. Miejsce to bardzo szybko stało się dla niej inspiracją do napisania utworów na drugi album „Postcards from the seaside”.

Koncert w Wodzisławskim Centrum Kultury będzie częścią trasy koncertowej pod nazwą „ FOLK it! TOUR”. Artystce na scenie będą towarzyszyć multiinstrumentaliści. Jak sama mówi, na zebraną publiczność czekać będzie wiele niespodzianek i nie tylko tych repertuarowych.

  • Zapraszam na wieczór pełen muzycznego optymizmu i dobrych emocji. Będzie to ciekawe spotkanie z niebanalną artystką, która świetnie odnajduje się na scenie - zachęca Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Koncert obędzie się 7 marca o godzinie 18:00. Bilety w cenie 70 zł (do 14 lutego), później 80 zł są do nabycia w kasie WCK oraz za pośrednictwem strony biletyna.pl

Sprawdź bilety


Galerie