Koncert Gwiazd Znanych i Lubianych z Telewizji na Dzień Kobiet w Walcach

Bilety na koncert Gwiazd Znanych i Lubianych z Telewizji na Dzień Kobiet w Walcach - 07-03-2020

Koncert Gwiazd Znanych i Lubianych z Telewizji na Dzień Kobiet w Walcach

Duo Fenix , Kola i Jula , Tomasz Calicki

07.03.2020 17:00

Walce (Opolskie) - Gminny Ośrodek Kultury

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


Sprawdź bilety

Zapraszamy na koncert z okazji Dnia Kobiet tym razem do Gminy Walce (woj.opolskie) Znani artyści z telewizji i rozgłośni radiowych przeniosą Państwa w świat pięknej muzyki, magii i niepowtarzalnych wrażeń. Całość koncertu poprowadzi dla Państwa barwny aktor, prezenter telewizyjny i radiowy Eugeniusz Witek Geno.

Wystąpią dla Państwa:
Kola i Jula to duet, którego nie trzeba przedstawiać. Od 12 lat na scenie zarówno śpiewająco jak również w roli prowadzących Koncert Życzeń. Kornelia od lat związana z muzyką śpiewała w Zespole Pieśni i Tańca oraz współpracowała z kapelą Józka Poloka. Justyna to laureatka wielu ogólnopolskich i wojewódzkich przeglądów wokalnych, a także zwyciężczyni wielu konkursów recytatorskich. Tomasz Calicki najbardziej znany 50-latek w Polsce, który odkryje przed Państwem piękne utwory z jego nowej płyty ale również nie zabraknie utworów z płyt poprzednich. Duo Fenix - Dwa Fyniki  to  twórcy takich piosenek jak "Przeznaczenie", Na krawędzi dnia", " Kwiatuszku" Na ich repertuar składają się piosenki biesiadne, kabaretowe. Krysia i Waldi to przede wszystkim duet, który ma żywy dialog z publicznością. Rozbawią i zaproponują świetną zabawę. Zespól ten od ponad 20 lat koncertuje w kraju i za granicą prezentując swój dorobek artystyczny. Milla to urocza młoda wokalistka o niebywałej barwie swojego głosu. która podbija z sukcesami sceny muzyczne.

Całość koncertu poprowadzi postać radiowa i telewizyjna Eugeniusz Witek Geno, który zaskoczy publiczność muzyczną niespodzianką. Serdecznie zapraszamy!

Sprawdź bilety