ANNA WYSZKONI AKUSTYCZNIE w BIELSKU-BIAŁEJ

Bilety na koncert ANNA WYSZKONI AKUSTYCZNIE w BIELSKU-BIAŁEJ - 11-12-2020

Koncert ANNA WYSZKONI AKUSTYCZNIE w BIELSKU-BIAŁEJ

Anna Wyszkoni

11.12.2020 18:00

Bielsko-Biała (Śląskie) - Bielskie Centrum Kultury, ul. Słowackiego 27

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


Sprawdź bilety

Anna Wyszkoni
Trasa koncertowa "Czułość proszę"

Anna Wyszkoni tradycyjnie w lutym rusza ze swoim zespołem w akustyczną trasę koncertową. W tym roku została ona nazwana tytułem nowej piosenki, która powstała specjalnie na tegoroczne koncerty i jest jedną z ostatnich kompozycji niezapomnianego marka jackowskiego: "Czułość proszę".

Po współpracy z markiem zostało w moim archiwum kilka ujmujących kompozycji, a według mnie marek pisał tylko takie, i właśnie dojrzał we mnie pomysł pokazania jednej z nich mojej publiczności, którą staram się regularnie zaskakiwać - mówi Ania Wyszkoni. Podczas tegorocznej trasy fani wokalistki zostaną również zaskoczeni utworami, których od dawna w repertuarze koncertowym ani nie było, ale przede wszystkim jednak usłyszą wszystkie jej przeboje w urzekających aranżacjach na fortepian, trąbkę (w wykonaniu znanego jazzowego trębacza patrycjusza gruszeckiego), akustyczne gitary czy perkusjonalia. Artystce na scenie towarzyszy 6-osobowy zespół muzyków pod kierownictwem jednego z najwybitniejszych polskich gitarzystów, marka raduli.

Trasa "Czułość proszę" startuje 14 lutego we wrocławiu i potrwa do maja. Druga część jest zaplanowana na jesień 2020 r.

Najnowsza płyta w dorobku wokalistki to "jestem tu nowa". Pochodzący z niej utwór "nie chcę cię obchodzić" zdobył tytuł przeboju lata 2017 radia rmf fm i telewizji polsat. Oprócz niego płytę promowały piosenki: "oszukać los", "mimochodem", "zanim to powiem" i "do góry nogami". Album uzyskał status platynowej płyty. Poprzednie płyty, "pan i pani" oraz "życie jest w porządku", osiągnęły nakład podwójnie platynowy. W 2021 roku Anna Wyszkoni będzie obchodziła 25-lecie pracy artystycznej.

Sprawdź bilety


Galerie