Nika's Dream - Koncert Walentynkowy w Warszawie

Bilety na koncert Nika's Dream - Koncert Walentynkowy w Warszawie - 15-02-2020

Nika's Dream - Koncert Walentynkowy w Warszawie

Nika Lubowicz , Dominik Rosłon

15.02.2020 19:00

Warszawa (Mazowieckie) - Brawo! Bis!, Sandomierska 13 / róg Rejtana

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


Sprawdź bilety

Występują: Nika Lubowicz - vocal / Dominik Rosłon - piano
Specjalny walentynkowy koncert, gwiazdy polskiego jazzu, nominowanej za swój debiut płytowy do nagrody Fryderyk 2016 w kategorii Debiut Fonograficzny Roku.
Nika wspólnie z towarzyszącym jej pianistą Dominikiem Rosłonem przeniesie nas do pięknej i subtelnej krainy miłości i marzeń. A przed lub po koncercie - zakochane pary zapraszamy do naszej restauracji!
Rezerwacja stolików: 22 299 34 36

Nika Lubowicz pochodzi z Zakopanego z rodziny muzyków. Jest absolwentką Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na trzech specjalnościach: Dyrygentura Chóralna, Fortepian, oraz Wokalistyka Jazzowa. Na scenie występuje od wczesnego dzieciństwa, jest laureatką ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów. Współpracuje z wieloma muzykami polskiej sceny jazzowej, a swoje wszechstronne wykształcenie wykorzystuje również w pracy pedagogicznej. Współpracuje z Teatrem Muzycznym ROMA, a także z telewizją Polsat, gdzie jest trenerem wokalnym w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”. W 2015 roku znalazła się w gronie 80 laureatów – wybranych spośród ponad 800 osób – prestiżowego programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Młoda Polska”. W ankiecie Jazz Top 2015 magazynu Jazz Forum została uznana Nową Nadzieją polskiego jazzu.

Sprawdź bilety