Krzysztof Antkowiak w Poznaniu

Bilety na koncert Krzysztof Antkowiak w Poznaniu - 08-03-2020

Koncert Krzysztof Antkowiak w Poznaniu

KRZYSZTOF ANTKOWIAK

08.03.2020 19:00

Poznań (Wielkopolskie) - 2progi, Aleja Niepodległości 36

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


Sprawdź bilety

 

Krzysztof Antkowiak to artysta, którego koncert są niezapomnianym przeżyciem.

Krzysztof Antkowiak - pianista, wokalista, kompozytor, producent. jest jednym z najbardziej charakterystycznych i charyzmatycznych wokalistów swojego pokolenia. Popularność zdobył jako nastolatek pod koniec lat 80 utworem "Zakazany owoc". Współpracował z Grzegorzem Ciechowskim, Edytą Górniak i Justyną Steczkowską. W międzyczasie pisał muzykę do filmów dokumentalnych dla inncyh wykonawców.

Swoboda sceniczna i doskonały kontakt z publicznością powodują, że tworzy ze swoimi odbiorcami wyjątkową więź. Jego występy wzbudzają duże emocje i na długo zapadają w w pamięć widzów. Budując dynamikę koncertu potrafi zaprosić widownię do swojego świata. Wzrusza, gra na wrażliwości, skłania do refleksji, by za chwilę rozbudzić w widzach ogromną energię, zaprosić do interakcji. Z łatwością przeplata nostalgię i delikatność z niezwykłą dynamiką, dzięki czemu jego wystęoy są emocjonalne i niezapomniane. Przy okazji to artysta, któremu widownia nie pozwala zbyt szybko zejść ze sceny.

Podczas recitalu usłyszą Państwo utwory z płyty Simplefields, standardy pop/jazz (m.in. Sting, Tom Waits, Steve Wonder) czy największy przebój artysty "Zakazany owoc".

Sprawdź bilety