Szlagierowa Noc Przebojów - Paweł Gołecki, Blue Party, Duo Fenix - Dwa Fyniki we Wrocławiu

Bilety na koncert Szlagierowa Noc Przebojów - Paweł Gołecki, Blue Party, Duo Fenix - Dwa Fyniki we Wrocławiu - 20-03-2020

Koncert Szlagierowa Noc Przebojów - Paweł Gołecki, Blue Party, Duo Fenix - Dwa Fyniki we Wrocławiu

Duo Fenix , Paweł Gołecki , Blue Party

20.03.2020 19:00

Wrocław (Dolnośląskie) - Sala Koncertowa Radia Wrocław im. Jana Kaczmarka, ul. Karkonoska 10

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


Sprawdź bilety

"Szlagiera Noc Przebojów"


Wystąpią: 

Paweł Gołecki

Blue Party

Duo Fenix - Dwa Fyniki


Paweł Gołecki to artysta, któremu od wczesnego dzieciństwa towarzyszyła muzyka, ale czas rozpoczęcia swojej kariery muzycznej datuje na rok 1999, kiedy to po raz pierwszy wystąpił z zespołem ojca i wujka. Po jakimś czasie postanowił stworzyć własny zespół i tak powstała grupa Gołecki. Na pierwszy krążek zespołu nie trzeba było długo czekać. Wkrótce pojawiły się dwie kolejne płyty zespołu oraz solowa Pawła. Krążek zawiera piętnaście autorskich utworów. Wśród nich znajdują się takie hity jak: "A ty tego nie wiesz", "Piękni i młodzi".

Blue Party to zespół złożony z trzech młodych, energicznych, kipiących od pomysłów i energii przyjaciół, którzy dla muzyki poświęcili całe swoje życie. Ich kariera nabiera tępa, niebieskie hity takie jak Winobranie, Słodka Witamina czy To nie ja usłyszycie w stacjach radiowych, m.in. Radio Piekary, Radio Fest, Radio Silesia, a teledyski emitują stacje Disco Polo Music, TVS czy telewizja Kino Polska. Kazik, Edek I Krzysiu na koncertach tworzą niepowtarzalną atmosferę. Poznajcie ich bliżej! :-)

Duo Fenix - w składzie: Krystyna Dubik i Waldemar Kołaczyk istnieje od 1993r Od 2002 roku występujemy w duecie pod dwoma nazwami- "DUO FENIX - DWA FYNIKI", a od 2013r. w tercecie z Kacprem. W roku 2011 osiągnęliśmy pełnoletniość- "18 lat działalności artystycznej". Przez te wszystkie lata wydaliśmy 10 płyt, na których mogą znaleźć Państwo wiele przebojów zarówno w gwarze śląskiej jak i w języku literackim. Nasi słuchacze bardzo wysoko oceniają takie utwory jak: "Przeznaczenie", "Kwiatuszku", "Nasz Papa", "Na Krawędzi dnia", "Nojpiykniejsze miejsce", "Życzenia dla Ciebie", "Do Św. Anny", "Siedem zmysłów", "Stuk puk", "Świerszczyk Ołmy", "Stara miłość nie rdzewieje" Największą jednak popularnością cieszy się piosenka "Życzymy szczęścia", która przez ponad półtora roku znajdowała się w pierwszej dziesiątce "Listy Śląskich Szlagierów" TVS. Nowe przeboje to: "Powiedz Mamo" i "Blues dla Mamy""Dobrze razem być". Naszych utworów można posłuchać na antenie Radia Opole, Radia Vanessa, Radia Piekary, Radia Plus i innych rozgłośni. Twórczość naszego zespołu jest również bardzo wyraźnie zaznaczona w sieci internetowej na wielu portalach poświęconych muzyce rozrywkowej.

Sprawdź bilety