Irena Santor - Zapraszamy na wyjątkowy koncert Pierwszej Damy polskiej piosenki - Ireny Santor! w Bełchatowie

Bilety na koncert Irena Santor - Zapraszamy na wyjątkowy koncert Pierwszej Damy polskiej piosenki - Ireny Santor! w Bełchatowie - 07-11-2020

Irena Santor - Zapraszamy na wyjątkowy koncert Pierwszej Damy polskiej piosenki - Ireny Santor! w Bełchatowie

Irena Santor

07.11.2020 18:00

Bełchatów (Łódzkie) - PGE Giganty Mocy, Plac Gabriela Narutowicza 3


Niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki, uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy, w tym roku obchodzi Diamentowy Jubileusz pracy. Z tej okazji Artystka wyrusza w wyjątkową trasę koncertową - JUBILEUSZ. Śpiewam, czyli jestem. Kryształowo czysty głos, wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej artystkę ponadczasową. Znają Ją wszyscy, bez względu na wiek. Jej piosenki wciąż są aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą, która niezmiennie od lat  jak magnes przyciąga publiczność.

Irena Santor nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami jak np. "Tych lat nie odda nikt", "Powrócisz tu", "Już nie ma dzikich plaż", "Embarras". Na jubileuszowym koncercie Ireny Santor zabrzmią niezapomniane przeboje, a także nowe piosenki, które już znalazły uznanie publiczności. Muzyczną podróż dopełnią opowieści i wspomnienia Ireny Santor.

Przed nami spotkanie z legendą polskiej sceny, wypełnione czułością dźwięków, melancholijnym urokiem oraz szczerymi emocjami, z których zrodziły się najwspanialsze kompozycje Artystki.