Tribute to Walt Disney Symfonicznie - Koncert Muzyki Filmowej w Katowicach

Bilety na koncert Tribute to Walt Disney Symfonicznie - Koncert Muzyki Filmowej w Katowicach - 02-06-2020

Tribute to Walt Disney Symfonicznie - Koncert Muzyki Filmowej w Katowicach

różni wykonawcy

02.06.2020 19:00

Katowice (Śląskie) - Spodek, Al.Korfantego 35

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


Make Music ma zaszczyt zaprosić na koncert pt. "Feel the magic - Tribute to Walt Disney". Będzie to muzyczna podróż od bajkowych wspomnień dzieciństwa przez młodzieńcze filmy przygodowe, aż do znanych każdemu utworów z hitów kinowych z wytwórni Disneya. Blisko 50-cio osobowy zespół składający się z muzyków orkiestry symfonicznej CoOperate Orchestra pod dyrekcją Adama Domurata, oraz czołowi wokaliści studia Accantus:

- Sylwia Przytak
- Małgorzata Chruściel
- Kuba Jurzyk
- Janek Traczyk

Wkonają dla Państwa ponadczasowe, najpiękniejsze piosenki z bajek takich jak: "Król Lew", "Piękna i Bestia", "Dzwonnik z Notra Dame" czy "Kraina Lodu". Chcemy również, by wszyscy - zarówno młodzi jak i dojrzali miłośnicy muzyki filmowej, mogli poczuć smak niesamowitych przygód, dlatego w wykonaniu orkiestry oraz wokalistów usłyszymy oryginalne suity z filmów tj. "Piraci z Karaibów", "Opowieści z Narni" czy "Gwiezdne Wojny".

Rodzinna atmosfera, znane melodie i ponadczasowe filmy to niezapomniany prezent dla najmłodszych i znakomita rozrywka dla dorosłych. Każdy znajdzie coś dla siebie - koncert będzie więc najlepszym powodem do spędzenia tego magicznego, rodzinnego wieczoru! Dla dzieci do lat 3 wstęp bezpłatny!


Galerie