Koncert Galowy "Piosenka w Meloniku" w Rzeszowie

Bilety na koncert Galowy "Piosenka w Meloniku" w Rzeszowie - 04-04-2020

Koncert Galowy "Piosenka w Meloniku" w Rzeszowie

Robert Janowski , Michał Szpak

04.04.2020 18:00

Rzeszów (Podkarpackie) - Filharmonia Podkarpacka im A. Malawskiego, ul. F. Chopina 30

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


Sprawdź bilety

Rzeszowski Dom Kultury już po raz trzeci zaprasza na Koncert Galowy z udziałem Laureatów oraz gwiazd Ogólnopolskiego Festiwalu „Piosenka w Meloniku”. Wyjątkowe widowisko artystyczne, które poprowadzi Robert Janowski odbędzie się w sobotę 4 kwietnia 2020 roku o godzinie 18:00 w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie przy ul. Chopina 30 i będzie stanowić uroczyste podsumowanie 10-lecia Festiwalu.

Gwiazdą tegorocznego Koncertu Galowego Festiwalu „Piosenka w Meloniku” będzie Michał Szpak – polski wokalista znany szerokiej publiczności z takich przebojów, jak „Color Of Your Life”, „Byle Być Sobą” czy „Don’t Poison Your Heart”. Był on Laureatem „SuperPremiery 2015” w 52. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, Finalistą Konkursu Eurowizji w Sztokholmie, zdobywcą Grand Prix Publiczności w 53. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu oraz Telekamery 2018 w kategorii „Najlepszy Juror”. Aktualnie pełni rolę jurora w programach „The Voice of Poland” oraz „Szansa na sukces. Eurowizja 2020”.

  1. Ogólnopolski Festiwal Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku” jest organizowany przez Rzeszowski Dom Kultury pod Honorowym Patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Narodowego Centrum Kultury, Prezydenta Miasta Rzeszowa, Wojewody Podkarpackiego oraz Marszałka Województwa Podkarpackiego.

Sprawdź bilety


Galerie