Toguslav Brandt - Przemek Archibald Berg, Michał Bielawski, Łukasz Dąbrowski w Gdańsku

Bilety na koncert Toguslav Brandt - Przemek Archibald Berg, Michał Bielawski, Łukasz Dąbrowski w Gdańsku - 05-04-2020

Koncert Toguslav Brandt - Przemek Archibald Berg, Michał Bielawski, Łukasz Dąbrowski w Gdańsku

Toguslav Brandt

05.04.2020 20:00

Gdańsk (Pomorskie) - Zdarta Płyta, Traugutta 115B

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


Toguslav Brandt to reaktywowane po 18 latach rock and rollowe trio z Gołdapi. Oprócz własnych, dynamicznych utworów w stylu AC/DC, ZZ TOP czy polskiego TSA, wykonuje również znane covery Dżemu, Deep Purple, czy Turbo we własnych opracowaniach muzycznych.


Band znany jest i rozpoznawalny ze zlotów motocyklowych, koncertów w moto-pubach i imprez plenerowych, zwłaszcza na Mazurach oraz w regionie północno-wschodnim Polski. Występował u boku zespołów CETI&GRZEGORZ KUPCZYK, Tortilla Flat, HUNTER, na koncertach porywa publiczność dynamicznymi, szalonymi R'n Rollowymi utworami, a także znany jest z niesamowitego show I pozytywnego kontaktu z ludźmi podczas występów.

Obecnie zespół jest w trakcie nagrywania swojej EP-ki pt.:" Stara Gwardia", do tego też utworu nagrywa klip promujący płytę. W zeszłym roku od kwietnia do końca listopada band intensywnie koncertował po Warmii i Mazurach I woj. mazowieckim. Działa w składzie Przemek Archibald Berg-gitara, wokal, Michał Bielawski-bas, Łukasz Dąbrowski-perkusja.

Start: 20.00 (Klub otwarty od godz. 18:00!)