Olafur Arnalds we Wrocławiu

Bilety na koncert Olafur Arnalds we Wrocławiu - 01-07-2022

Koncert Olafur Arnalds we Wrocławiu

ÓLAFUR ARNALDS

01.07.2022 21:00

Wrocław(Dolnośląskie) - Narodowe Forum Muzyki


Wielokrotnie nagradzany islandzki artysta, kompozytor i producent Ólafur Arnalds powraca do koncertowania po wydaniu swojego monumentalnego albumu "Some kind of peace". Dwukrotnie nominowany do Grammy 2022 twórca wystąpi w 1 lipca we wrocławskim Narodowym Forum Muzyki.

Występy Ólafura nadal porywają publiczność na całym świecie, a on sam zaprasza słuchaczy w podróż, podczas której zaprezentuje swoją najbardziej osobistą i szczerą muzykę - po raz pierwszy w historii graną na żywo na scenie. Jego poruszające i często intensywnie emocjonalne występy są ćwiczeniem z intymności, przestrzenią dla artysty i publiczności, aby dzielić się swoją wrażliwością poprzez muzykę.

Jego trasa koncertowa "re:member" z 2018 roku spotkała się z dużym uznaniem krytyków. Z ponad 150 koncertami Ólafur zagrał dla setek tysięcy fanów i wyprzedał niektóre z najbardziej prestiżowych sal koncertowych na świecie, takich jak Royal Albert Hall, Elbphilharmonie i Sydney Opera House.

Ólafur wraz z zespołem muzyków i techników stworzyło porywający występ, w którym połączyli przeszłość, teraźniejszość i nowy materiał. Jego przełomowe, samogrające fortepiany Stratus będą towarzyszyć mu w podróży - tworząc nieoczekiwane harmonie i zaskakujące sekwencje melodyczne, które sprawiają, że każdy występ jest wyjątkowy.

Some kind of peace" to album, niezwykły w swojej otwartości i szczerości. W świetle wszystkiego, co się wydarzyło, te koncerty bez wątpienia będą miały szczególne znaczenie.Powiązane