BEDNAREK INACZEJ w Łodzi

Bilety na koncert BEDNAREK INACZEJ w Łodzi - 05-11-2021

Koncert BEDNAREK INACZEJ w Łodzi

Kamil Bednarek

05.11.2021 20:30

Łódź(Łódzkie) - Klub Wytwórnia


Najważniejsza premiera tej wiosny Kamil Bednarek - „Bądź przy mnie”.
I nowe życie piosenek Bednarka podczas najważniejszej trasy koncertowej.

Premiera 14 kwietnia 2020 w RMF FM.


W gonitwie po dobrobyt zdarza nam się tracić nadzieję i nie zauważać tego co w życiu jest najważniejsze. Tę piosenkę napisałem przed snem, gdy w mojej głowie roiło się od nadmiaru myśli i zmartwień... Życzę Wam, abyście nigdy nie tracili nadziei i odwagi do walki z przeciwnościami losu. Wierzę, że ta piosenka będzie Wam dodawała otuchy i sił w trudny momentach swojego życia :)” napisał Kamil Bednarek.

W nowy singlu „Bądź przy mnie” - jak zawsze w muzyce Kamila Bednarka odkrywamy tajemnicę nowego brzmienia, które znamy z jego największych przebojów, a pomimo to nas zaskakuje. Od pierwszych taktów nowego przeboju, Bednarek – książę przypływów i odpływów emocjonalnych - wciąga nas w pulsujące falowanie reaggowych rytmów wzmocnione soulowym echem surowej, synth popowej aranżacji.

W tym nagraniu wokalista we współpracy z Janem Smoczyńskim powraca ze swoim potężnym poziomem energii w muzyce przy użyciu subtelnej linii basu i kojących gitar. Tekst kompozycji z odważną deklaracją „Mam dość tych, którzy mówią mi jak mam żyć” i tak potrzebną nadzieją „Odwagę wskrzesi nasz anioł stróż” staną się hymnem naszych nowych czasów. Gdyby kompozycje Bednarka generowały prąd, to „Bądź przy mnie” słuchana wspólnie, w naszych domach , wystarczyłaby do oświetlenia jednej aglomeracji.

BEDNAREK tym razem #Inaczej - daje nowe życie piosenkom.

Najnowszy singiel „Bądź przy mnie” zapowiada też najważniejszą trasę koncertową tej jesieni polskiego artysty. Podczas #Inaczej Tour 2020 usłyszymy garść nowych utworów, ale także największe przeboje Bednarka w nowych zaskakujących aranżacjach. To jak wejście na imprezę do rockowego klubu, w którym podaje się energetyczne drinki z jazzowymi dodatkami.

Wszystkie piosenki, które moi fani znają, dostaną nowe życie. Było to dla mnie duże wyzwanie. Są zagrane w zupełnie różnych gatunkach muzycznych” - zdradza Kamil.

Bednarek zaprosił do współpracy genialnych polskich artystów, muzyków.

Z pewnością dużo się nauczyłem przy produkcji nowych brzmień, nowego życia moich piosenek. Jest to dla mnie ciekawa lekcja od starszych kolegów z branży, którzy jako wspaniali muzycy są bardzo otwarci na takie projekty."

Fani będą mieli okazję zobaczyć artystę w zupełnie innej odsłonie. Oprócz nowych aranżacji i muzyków Kamil, podczas koncertów z nowymi wizualizacjami, chce przekazać nowe przesłanie: W codziennym życiu wyjdźcie poza schematy, to pozytywna dawka energii, której wszyscy potrzebujemy, zwłaszcza teraz – dodaje Bednarek.

Do stworzenia projektu „Bednarek Inaczej” zainspirowali mnie ludzie, którzy swoim myśleniem wychodzili poza stereotypy. Dzięki nim ludzkość mogła się rozwijać. Myślę, że warto być odważnym, myśleć po swojemu i nie dać się zaszufladkować – mówi Kamil.

Nowatorski projekt muzyczny „Bednarek Inaczej” miał już swoją premierę podczas trasy koncertowej w USA i Kanadzie – został doskonale przyjęty przez publiczność. Wszystkie bilety rozeszły się w błyskawicznym tempie. Teraz przyszedł czas na prezentacje nowego projektu muzycznego Bednarka dla polskich fanów.

Rezerwujcie czas!

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.Powiązane