Dream of Broadway w Warszawie

Bilety na koncert Dream of Broadway w Warszawie - 16-07-2020

Koncert Dream of Broadway w Warszawie

Jakub Wocial

16.07.2020 19:00

Warszawa (Mazowieckie) - Klub Artystyczny RAMPA, ul. Kołowa 20

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


Po czym poznać pracoholizm? Po tym, że człowiek najbardziej męczy się nicnierobieniem. Po czym poznać pasję i miłość do wykonywanego zawodu? Po tym, że gdy tej pracy z różnych powodów zaczyna brakować, szuka się jej substytutów.
Nie ukrywam - jestem pracoholikiem. Zdecydowanie trudno wysiedzieć mi w miejscu, a na scenie czuję się jak w domu. Nie mogąc pracować w teatrze (a przynajmniej nie w takim wymiarze, jak jeszcze kilka miesięcy temu) i nie mogąc dzielić mojej pasji z Wami, stworzyłem namiastkę teatru i swoją scenę koncertową. Stworzyłem Azyl. Dla mnie zdecydowanie. Mam nadzieję, że także i dla Was.
Jest to miejsce wyjątkowe, bo jego celem jest to, byśmy wszyscy poczuli się w nim komfortowo. Bo w Azylu każdy jest u siebie. I spotykamy się w nim codziennie, również przez całe wakacje.
Działalność tego miejsca otwieramy serią niezwykle kameralnych (jedynie kilkanaście biletów każdego dnia) koncertów w wykonaniu Doroty Osińskiej oraz moim. Już teraz zapraszam Was jednak również na koncerty „Dream of Broadway", podczas których opowiem Wam dźwiękami o tym, co ukształtowało mnie jako artystę. Dwa lata po premierze mojego debiutanckiego albumu wykonam na żywo cały zawarty na nim program. Towarzyszyć mi będą także goście specjalni. Kto to będzie – o tym przekonają się tylko bywalcy Azylu.