Koncert na leżakach: Limboski & Sosnowski we Włocławku

Bilety na koncert na leżakach: Limboski & Sosnowski we Włocławku - 16-08-2020

Koncert na leżakach: Limboski & Sosnowski we Włocławku

LIMBOSKI , Sosnowski

16.08.2020 20:00

Włocławek (Kujawsko-pomorskie) - Centrum Kultury Browar B, ul. Łęgska 28

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


Sprawdź bilety

Limboski jest jednym z najciekawszych postaci na polskiej scenie muzycznej. W tekstach obserwator subtelności międzyludzkich relacji, na scenie zaś drapieżne zwierzę koncertowe z charyzmą i własnym, rozpoznawalnym stylem. Zadebiutował w 2010 roku płytą „Cafe Brumba”.
Sosnowski to songwriter i doświadczony gitarzysta, znany ze swojego charakterystycznego, zachrypniętego wokalu. Jego utwory nie tylko zdobyły uznanie wielu dziennikarzy muzycznych, ale także podbiły serca słuchaczy, wskakując na dobre pozycje na polskich listach przebojów. W swoich aranżacjach i kompozycjach odwołuje się do kolorowych lat 70.
Limboski i Sosnowski postanowi połączyć siły. Efektem wspólna piosenka i trasa. Utwór nosi tytuł "Odmrożeni". Towarzyszący nagraniu klip powstał z pomocą fanów, którzy nadsyłali artystom swe filmiki. Dzięki współpracy z Radio Nowy Świat, ruszają w letnią trasę koncertową w konwencji "double bill". Bluesowe rytmy, zaskakujące zwroty akcji i czarny humor będą ich stałymi towarzyszami w letniej eskapadzie.

Sprawdź bilety


Galerie