Bilet otwarty do Teatru Nowego im.K.Dejmka w Łodzi

Bilety na koncert Bilet otwarty do Teatru Nowego im.K.Dejmka w Łodzi - 31-12-2021

Koncert Bilet otwarty do Teatru Nowego im.K.Dejmka w Łodzi

różni wykonawcy

31.12.2021 00:00

Łódź(Łódzkie) - Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka


Sprawdź bilety

Kochani widzowie!

Zachęcamy do skorzystania z naszego biletu otwartego.
Jakie są dla Was korzyści?
-możliwość zamiany biletu na którykolwiek z naszych repertuarowych tytułów w Teatrze (za wyjątkiem spektakli sylwestrowych, spektakli Impro i imprez gościnnych)
-bilet otwarty,bez żadnej dopłaty, możecie wymienić także na nasze premiery!
-zaoszczędzicie, bowiem bilet normalny w naszym teatrze kosztuje 50 złotych. Cena biletu otwartego wynosi zaledwie 40 złotych.
-bilet otwarty upoważnia do zakupu drugiego biletu w kasie Teatru w cenie biletu ulgowego.
-ponadto, poprzez zakup biletu, możecie wspomóc swoją ulubioną instytucję kultury.

Wymiana biletu otwartego na konkretny tytuł nastąpi jak tylko wznowimy działalność! Będziecie mogli go zrealizować do 31 grudnia 2021 roku.
Mamy nadzieję, że już niedługo się z Wami spotkamy w naszym naturalnym środowisku, czyli w Teatrze Nowym im. Kazimierza Dejmka w Łodzi! Bądźmy w kontakcie!

REGULAMIN AKCJI BILET OTWARTY:
1. „Bilet otwarty” należy wymienić najpóźniej tydzień przed spektaklem w kasie instytucji na bilet, na docelowy spektakl. Jeden „bilet otwarty” można wymienić na jeden bilet docelowy.
2. Nie ma możliwości dopłaty ani wymiany „biletu otwartego” na inny rodzaj. Jeżeli cena docelowego biletu jest niższa niż wartość "biletu otwartego" Instytycja ani Serwis Bilety24 nie zwraca różnicy.
3. Podstawą do realizacji „biletu otwartego” jest okazanie jego numeru lub kodu. Kody zawarte na „bilecie otwartym” są ważne tylko przy pierwszej realizacji/skanowaniu, jakiekolwiek kopiowanie i udostępnianie biletu osobom trzecim spowoduje unieważnienie „biletu otwartego” i może być traktowane jako próba oszustwa. W przypadku gdy numer lub kod uwidoczniony na „bilecie otwartym” jest nieczytelny lub został uprzednio wykorzystany, dany „bilet otwarty” zostanie uznany za nieważny.
4. „Bilet otwarty” obowiązuje na wszystkie spektakle repertuarowe Teatru Nowego łącznie z premierami za wyjątkiem spektakli gościnnych, sylwestrowych i IMPRO
5.. „Bilet otwarty” upoważnia do zakupu drugiego biletu w kasie Instytucji w cenie biletu ulgowego.
6. „Bilet otwarty” ma określony termin ważności do dnia 31.12.2021 r. Nie ma możliwości przedłużenia terminu ważności „biletów otwartych”
7. Posiadanie „biletu otwartego” nie uprawnia do wejścia na spektakl oraz nie gwarantuje uczestnictwa w spektaklu bez uprzedniej wymiany na docelowy bilet, dostępny dla danego wydarzenia.
8. „Bilet otwarty” nie podlega dalszej odsprzedaży.
9. W przypadku reklamacji dotyczącej zakupu jak i wymiany „biletu otwartego”, należy kontaktować się bezpośrednio z Instytucją, do której „bilet otwarty” został zakupiony. Do reklamacji należy dołączyć dowód zakupu (potwierdzenie transakcji płatniczej)
10. Serwis Bilety24 oraz Instytucji do której „bilet otwarty” został zakupiony, nie przyjmują zwrotów „biletów otwartych”.
11. Za niewykorzystany "bilet otwarty" Serwis Bilety24 oraz Instytucji do której „bilet otwarty” został zakupiony nie zwraca pieniędzy.
12. Regulamin korzystania z „biletu otwartego” znajduje się na stronie:www.nowy.pl

Sprawdź bilety