Ania Rusowicz w Suchym Lesie

Bilety na koncert Ania Rusowicz w Suchym Lesie - 03-10-2020

Koncert Ania Rusowicz w Suchym Lesie

Ania Rusowicz

03.10.2020 19:00

Suchy Las(Wielkopolskie) - Sala Widowiskowa CKiBP


 Mamy niezwykłą przyjemność zaprosić widownię CKiBP na pierwszy, po tak długiej przerwie, koncert. I to nie byle jaki koncert, ponieważ odwiedzi nas niezwykle barwna i nietuzinkowa artystka – Ania Rusowicz, której towarzyszyć będzie zespół.
Najnowsza płyta Ani Rusowicz, to Przebudzenie. Artystka tym razem swój album wyprodukowała sama. Zainspirowana podróżami m.in do Nowego Orleanu nagrała muzykę z zespołem na tzw. setkę i przy użyciu taśmy. Rusowicz jak zawsze charakteryzuje się dobrym klasycznym smakiem lat 60tych i 70tych. Tym razem Ania zaprosiła do współpracy instrumenty dęte, które nadały klimat bluesowo/funkowo/rockandrollowy, w niektórych momentach wręcz przypominający klimat Jamesa Browna czy też Otisa Reddinga. Jak zawsze jest to sentymentalna podróż do lat 60/70tych, które można powiedzieć, że będą powracały i kojarzyły się z prawdą i życiem człowieka wychodzącego naprzeciw drugiemu człowiekowi żyjącemu zgodnie z naturą.
Zapraszamy was w bigbitowo-rockowo-funkową podróż, w którą chętnie wybierali się hipisi, a ich idee są jak najbardziej aktualne do dziś.