Sinatra with Matt Dusk w Warszawie

Bilety na koncert Sinatra with Matt Dusk w Warszawie - 14-06-2021

Koncert Sinatra with Matt Dusk w Warszawie

Matt Dusk

14.06.2021 18:00

Warszawa(Mazowieckie) - Teatr Muzyczny Roma


Sinatra with Matt Dusk

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Uwaga!

W przypadku każdego miasta wystosowaliśmy odpowiednie komunikaty związane z przenosinami koncertów z maja oraz listopada 2020 roku. Prosimy o sprawdzenie informacji od bileterii, jak również o zapoznanie się z komunikatami na poszczególnych wydarzeniach facebook'owych.

Dziękujemy za wyrozumiałość i do zobaczenia niebawem!


Zespół Good Taste Production

Sinatra w wykonaniu Matta Duska! Zapraszamy na sześć wyjątkowych koncertów promujących nadchodzący album z przebojami wybitnego wokalisty.

Doskonale znany w Polsce kanadyjski wokalista Matt Dusk od lat czaruje swoimi jazzowo-swingującymi hitami pochodzącymi z kilku złotych i platynowych albumów. I właśnie teraz, kiedy jego publiczność powiększa się z każdym nowym wydawnictwem, Matt proponuje wycieczkę w czasy, w których u szczytu popularności był jego idol – Frank Sinatra. W czasy elegancji i zmysłowości, zadymionych klubów Las Vegas z lat 60-tych, gdy na listach przebojów królowały dzisiejsze standardy - „Come Fly With Me”, „I’ve Got You Under My Skin”, czy „Fly Me To The Moon”.

Umieszczony na płycie Sinatra zestaw hitów zabiera nas na wycieczkę przez całą karierę Mistrza – jej wzloty, upadki, radości i problemy sercowe. Dzięki Mattowi odtwarzamy na nowo najlepsze momenty z jego życia, od czasu kiedy zawładnął sercami nastolatek (ze względu na wysokie skarpetki nazywanych Bobbysoxers) po czas, gdy stał się jednym z członków The Rat Pack, nieformalnej grupy piosenkarzy i aktorów, do której należeli m.in. Humphrey Bogart czy Judy Garland. Niewybredne żarty, koktajle, żetony do blackjacka – wszystko to tworzyło atmosferę oddaną także na tym krążku.

Śpiewałem te piosenki od kiedy stać mnie było na wypożyczenie smokingu” mówi Matt. „Nie ma nic bardziej swingującego, niż wejście na scenę, na której zespół intonuje już standard, który znają wszyscy. Show, który nagraliśmy jest hołdem złożonym muzyce, muzykom i wspomnieniom z tamtych czasów”.

Z 12 albumami w dyskografii, Matt Dusk prezentuje teraz nagrania artysty, który jest jego największą inspiracją. „Piosenki Franka są z nami od dekad i wykonywaniu ich towarzyszy wiele zabawnych historii. Niektóre śpiewałem swojej córce, gdy się urodziła, inne wykonywałem na imprezach z okazji rozwodu” – śmieje się. Ale jedno jest pewne – z piosenkami Franka Sinatry łączy się wiele wspomnień, należących nie tylko do osób, które miały okazję poznać je wtedy, kiedy powstawały.

Trudno wyobrazić sobie kogoś, kto nie wie kim był Sinatra. Ale z moich rozmów z ludźmi poniżej 30-stki wyłaniają się takie osoby. Chciałbym przedstawić im jako pierwszy kogoś, kto bez wątpienia był jednym z najważniejszych wokalistów XX wieku i inspiracją takich artystów, jak Bob Dylan czy U2. Wielka Muzyka nie umiera nigdy – tak jak i dorobek Franka.

W związku z przesunięciem trasy koncertowej, płyta „Sinatra with Matt Dusk” również zmienia swoją datę premiery.

Trasa koncertowa obejmuje następujące wydarzenia:

7.06.2021 godz.20:30 – Warszawa, Teatr Roma
13.06.2021 godz. 18:00 – Katowice, NOSPR
13.06.2021 godz. 21:00 – Katowice, NOSPR
14.06.2021 godz. 18:00 - Warszawa, Teatr Roma
14.06.2021 godz. 20:30 - Warszawa, Teatr Roma
15.16.2021 godz. 18:00 – Wrocław, Narodowe Forum Muzyki
15.06.2021 godz. 20:30 – Wrocław Narodowe Forum Muzyki
19.06.2021 godz. 20:00 – Katowice, NOSPR
21.06.2021 godz. 20:00 – Poznań, Sala Ziemi Poznań Congress Center

Regulamin Imprezy dostępny na www.goodtaste.pl/regulamin.