Riedel & Kielak & Andrzejewski w Strzelcach Krajeńskich

Koncert Riedel & Kielak & Andrzejewski w Strzelcach Krajeńskich - 20-11-2020

Koncert Riedel & Kielak & Andrzejewski w Strzelcach Krajeńskich

Michał Kielak , Sebastian Riedel , Jakub Andrzejewski

20.11.2020 19:00

Strzelce Krajeńskie(Lubuskie) - Strzelecki Ośrodek Kultury


Sebastian Riedel i Michał Kielak to okazjonalny duet dwóch osobowości scenicznych. Charakterystyczny głos Sebastiana w połączeniu z brzmieniem gitary akustycznej i z wirtuozerską grą Michała na harmonijce tworzą niesamowity klimat podczas każdego koncertu. Na repertuar duetu składają się autorskie kompozycje Sebastiana jak i kompozycje jego ojca Ryszarda, legendarnego, zmarłego w 1994 roku lidera grupy Dżem. Każdy z koncertów jest jedną wielką niespodzianką, ponieważ muzycy są znani z chęci do improwizowania i włączaniu nowych utworów do repertuaru.
Sebastian Riedel od roku 1993 jest liderem grupy Cree. Jest uznawany za jednego z najlepszych wokalistów i gitarzystów w naszym kraju. Michał Kielak należy do grona najlepszych i najbardziej rozchwytywanych harmonijkarzy w Polsce. Obaj muzycy, byli wielokrotnie nagradzani przez krajową branżę muzyczną. Od jakiegoś czasu duet wspomaga Jakub Andrzejewski. Młody gitarzysta, lider formacji Pokój Numer 3.

W Strzeleckim Ośrodku Kultury muzycy pojawią się 20 listopada. Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00.

Bilety w cenie 35,00 zł w przedsprzedaży oraz 40,00 zł w dniu koncertu dostępne są online na www.sok.strzelce.pl oraz w Punkcie Informacji Turystycznej.