Michał Wiśniewski Akustycznie cz. I – A NIECH GADAJĄ w Częstochowie

Bilety na koncert Michał Wiśniewski Akustycznie cz. I – A NIECH GADAJĄ w Częstochowie - 18-11-2020

Koncert Michał Wiśniewski Akustycznie cz. I – A NIECH GADAJĄ w Częstochowie

Michał Wiśniewski

18.11.2020 19:00

Częstochowa (Śląskie) - Akademickie Centrum Kultury i Sportu-Klub Politechnik, Al. Armii Krajowej 23/25


Sprawdź bilety

Michał Wiśniewski Akustycznie cz. I – A NIECH GADAJĄ…

Pierwsza odsłona akustycznych koncertów Michała Wiśniewskiego. Usłyszymy na nich największe przeboje Michała i zespołu Ich Troje, w wersjach akustycznych, na żywo!

Zaczarują nas dźwięki płynące z pianina, basu, gitary oraz instrumentów perkusyjnych... Te koncerty z pewnością pozostaną na długo w pamięci każdemu, kto postanowi udać się na to muzyczne wydarzenie!

Podczas koncertów usłyszymy jednak nie tylko samego Michała, ale również Anię Świątczak – wokalistkę zespołu Ich Troje, której wspaniały głos w przepięknych balladach przyprawia widza o wzruszenie.

Oprócz największych hitów Michała, takich jak „A wszystko to…” , „Powiedz”, „Zawsze z Tobą chciałbym być”, „Kochaj mnie Kochaj” czy „Wypijmy za to!”, usłyszymy również utwory takie jak „A niech gadają”, „Mandy”, „Nienawiść” , „Czekanie”, „Papierosy, wóda, sex”, czy „Zawsze naprzód nigdy wstecz”.

Zapraszamy serdecznie na 120 minut muzycznej uczty!

Artysta przygotował na ten koncert trzy różne rodzaje biletów, a dwa z nich dają Państwu możliwość spotkania z Michałem twarzą w twarz po koncercie!

Sprawdź bilety