Piwnica na Wójtowskiej przedstawia: "Dzidka Muzolf" w Warszawie

Bilety na koncert Piwnica na Wójtowskiej przedstawia: "Dzidka Muzolf" w Warszawie - 22-11-2020

Koncert Piwnica na Wójtowskiej przedstawia: "Dzidka Muzolf" w Warszawie

Dzidka Muzolf , Jasiek Kusek

22.11.2020 17:00

Warszawa (Mazowieckie) - Dom Kultury Śródmieście, ul.Smolna 9


Piwnica na Wójtowskiej przedstawia: "Dzidka Muzolf"
wyst.: Dzidka Muzolf (śpiew), Jasiek Kusek (instrumenty klawiszowe, gitara)

Koncert realizowany przy współpracy ze Staromiejskim Domem Kultury

Dzidka Muzolf- poetka, autorka tekstów, kompozytorka, wykorzystująca w swojej twórczości i prezentacjach harmonie i brzmienia jazzowe; od 1995 r. występowała (m.in. wraz z Robertem Kasprzyckim, Basią Stępniak, Januszem Radkiem) w krakowskim Zielonym Szkiełku, a następnie na Scenie Muzyczno-Literackiej Azyl. Kilka kolejnych lat spędziła w Lublinie, gdzie koncertowała z Lubelską Federacją Bardów. Klimatyczne występy i znakomite, poetyckie teksty Dzidki Muzolf były zawsze z entuzjazmem przyjmowane przez słuchaczy, także – jurorów konkursów.
W pamięć zapadają ciepłe ballady, poetyckie, nostalgiczne teksty, ale też kołyszące bossa novy. Najnowszy recital opracował instrumentalnie Jasiek Kusek, aranżer i kierownik muzyczny prestiżowych koncertów festiwalowych, m.in. Grechuta Festival i Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie.
W latach 1998-99 była laureatką Grand Prix i pierwszych nagród najważniejszych ogólnopolskich festiwali piosenki literackiej, m.in. Oranżerii w Radzyniu Podlaskim, Ogólnopolskich Spotkań z Poezją Śpiewaną i Piosenką Autorską w Biłgoraju, Spotkań Młodych Autorów i Kompozytorów SMAK w Myśliborzu, Festiwalu Piosenki Kabaretowej OSPA w Ostrołęce, Festiwalu Piosenki Artystycznej w Rybniku, Spotkań Zamkowych „Śpiewajmy Poezję" w Olsztynie (Nagroda Główna im. Agnieszki Osieckiej), Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie (III miejsce i Nagroda im. Wojtka Bellona).

BILETY: 25 PLN