FISZ EMADE TWORZYWO - Trasa Ballady i Protesty 2021 w Kielcach

Bilety na koncert FISZ EMADE TWORZYWO - Trasa Ballady i Protesty 2021 w Kielcach - 13-03-2021

Koncert FISZ EMADE TWORZYWO - Trasa Ballady i Protesty 2021 w Kielcach

Fisz Emade Tworzywo

13.03.2021 19:00

Kielce (Świętokrzyskie) - Kieleckie Centrum Kultury - KCK


Sprawdź bilety

Po sukcesach ostatnich projektów, FISZ EMADE TWORZYWO powraca z nowym albumem „Radar”. 
 
Tym razem Panowie sięgają do muzycznego tygla lat 80., inspirując się bluesem, rockiem; zarówno klasyczną  Americaną jak i krautrockiem. Z inspiracji wydobywają własne, niepowtarzalne charakterystyczne brzmienie. Znajdziemy tu utrzymane w klimacie lat 80. bity, mocne rockowe solo i syntezatorowe dźwięki, które w rękach znakomitych muzyków z zespołu TWORZYWO oczarowują swoim niezwykłym retro klimatem. 
 
Ta autorska interpretacja muzyki lat 80. zabiera nas w piękną sentymentalną podróż – to  „muzyka drogi“. Z jednej strony daje wytchnienie, z drugiej zmusza do wyostrzenia zmysłów. Nastawienia swojego własnego „radaru”. Melancholijna, ale i ironiczna. Opowiada historie miłosną w trudnych, rozpolitykowanych i niepewnych czasach.
 
Autorem tekstów jest jak zwykle Bartek „Fisz” Waglewski. Za ścieżkę dźwiękową odpowiada niezmiennie Piotr „Emade” Waglewski. Album jest dostępny w sprzedaży od 8 marca 2019r. a singlem promującym jest utwór „Dwa Ognie” który zadebiutował na podium listy przebojów radiowej Trójki.

Sprawdź bilety