Vietnam Story - Klasyki Wietnamu ONLINE - podstawowy w Warszawie

Bilety na koncert Vietnam Story - Klasyki Wietnamu ONLINE - podstawowy w Warszawie - 11-03-2021

Koncert Vietnam Story - Klasyki Wietnamu ONLINE - podstawowy w Warszawie

różni wykonawcy

11.03.2021 18:30

Warszawa (Mazowieckie) - Cook Story by Samsung


Sprawdź bilety

Serdecznie zapraszamy na nowe, wspaniałe WIETNAMSKIE warsztaty online z Bartkiem "Sneczem" Dębskim na których poznamy najsłynniejsze wietnamskie dania.
Kuchnia wietnamska należy do jednych z najbardziej wyrazistych kuchni Azji. Ogromna ilość intensywnych przypraw oraz smak świeżych ziół, np. kolendry i tajskiej bazylii czy wietnamskiej mięty i trawy cytrynowej sprawiają, że potrawy przenikają niezwykłymi aromatami. Często używany sos rybny nadaje charakterystyczny smak wietnamskim potrawom...
Obfita jest także w świeże ryby i owoce morza. Bardzo popularne są dania z wołowiny i drobiu, a różnorodność owoców i warzyw wpływa na oryginalność oraz świeży i wyraźny smak dań.
To właśnie z Wietnamu pochodzi znana na całym świecie ZUPA PHO, czyli aromatyczny, mięsny bulion z makaronem ryżowym i świeżymi dodatkami. Klasykiem stały się również BANH MI – popularne francuskie bagietki wypełnione mięsem lub świeżymi i piklowanymi warzywami.
Podczas warsztatów Snecz odkryje przed nami prawdziwy Wietnam! Nauczymy się robić m.in. pyszny, esencjonalny wywar do zupy PHO oraz ekspresowo piklowane warzyw. Snecz opowie także jakie produkty są najlepsze i na co należy zwracać uwagę przy ich kupnie.
Będzie pysznie! Koniecznie musicie być z nami!

Sprawdź bilety