Cuarteto Re! Tango - Viva Piazzolla - Koncert z okazji setnej rocznicy urodzin Astora Piazzolli w Gdańsku

Bilety na koncert Cuarteto Re! Tango - Viva Piazzolla - Koncert z okazji setnej rocznicy urodzin Astora Piazzolli w Gdańsku - 09-05-2021

Cuarteto Re! Tango - Viva Piazzolla - Koncert z okazji setnej rocznicy urodzin Astora Piazzolli w Gdańsku

Cuarteto Re! Tango

09.05.2021 19:00

Gdańsk(Pomorskie) - Oliwski Ratusz Kultury


Sprawdź bilety

11 marca będziemy obchodzić setną rocznicę urodzin jednego z najważniejszych kompozytorów XX w., którego nazwisko stało się niemal synonimem tanga - Astora Piazzolli. Z tej okazji zapraszamy wszystkich miłośników twórczości kompozytora nuevo tango do Oliwskiego Ratusza Kultury na koncert w wykonaniu trójmiejskiego kwartetu Cuarteto Re!Tango.


Milonga Baltica- tak nazywała się założona w 2003 r. przez Pawła A. Nowaka formacja grająca tango, w której krystalizował się styl i myślenie o przekazie emocjonalnym tej muzyki. Zespół ewoluował i w 2019 r. nowy skład przyjął nazwę Cuarteto Re!Tango. Klasycznie wykształceni muzycy zespołu Cuarteto Re!Tango fenomen tanga zgłębiają od lat, delektując się nie tylko jego ciemnymi barwami. Argentyńska muzyka złamanych serc w interpretacji Cuarteto Re!Tango zachwyca nie tylko niecodzienną wirtuozerią, ale także wyczuwalnym zaangażowaniem i szczerością wyrazu. Oni oddychają w rytmie tanga!

CUARTETO RE!TANGO:
Paweł A. Nowak - bandoneon
Łukasz Perucki - skrzypce
Paweł Zawada - fortepian
Sebastian Wyszyński - kontrabas


Zapraszamy!

Sprawdź bilety