Ogród & Wielka Majówka - XIV edycja Ogród & Wielka Majowka - targi, wystawa, festyn, piknik rodzinny w Gdyni

Bilety na koncert Ogród & Wielka Majówka - XIV edycja Ogród & Wielka Majowka - targi, wystawa, festyn, piknik rodzinny w Gdyni - 09-05-2021

Koncert Ogród & Wielka Majówka - XIV edycja Ogród & Wielka Majowka - targi, wystawa, festyn, piknik rodzinny w Gdyni

różni wykonawcy

09.05.2021 18:00

Gdynia(Pomorskie) - Park Kolibki


Sprawdź bilety

Uwielbiasz prace ogrodowe, kwiaty i przyrodę?  A może nie wyobrażasz sobie majówki bez grilla? To wydarzenie jest dla Ciebie. Przywitaj maj na Kolibkach zapraszamy miłośników przyrody i ogrodnictwa oraz działkowiczów, a także każdego, kto lubi beztroski relaks na łonie natury i wiosenne grillowanie! Zaopatrz swój ogród w nowe rośliny i akcesoria. Wiosenne targi ogrodnicze to znane i lubiane wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz trójmiejskich wydarzeń. Zrelaksuj się na wspólnym grillowaniu W tym roku zostanie rozszerzone o dodatkową atrakcję - Wielka Majówka, czyli biesiadowanie, grillowanie i piknikowanie, wspólnie i na łonie natury! Uwielbiasz prace ogrodowe, kwiaty i przyrodę?  A może nie wyobrażasz sobie majówki bez grilla? 


Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu w dowolnym dniu imprezy tj. 7 maja (piątek), 8 maja (sobota), 9 maja (niedziela).

godziny wstępu 10.00 - 18.00

Dzieci do lat 12 - wstęp wolny.

Sprawdź bilety