PIOSENKI JAROMIRA NOHAVICY - Jarząbek-Jurkiewicz we Wrocławiu

Bilety na koncert PIOSENKI JAROMIRA NOHAVICY - Jarząbek-Jurkiewicz we Wrocławiu - 24-03-2021

Koncert PIOSENKI JAROMIRA NOHAVICY - Jarząbek-Jurkiewicz we Wrocławiu

Adam Jarząbek , Jarosław Jurkiewicz

24.03.2021 20:00

Wrocław(Dolnośląskie) - Sala Gotycka - Stary Klasztor


Piosenki Jaromira Nohavicy w Starym Klasztorze!

Miłośników twórczości najpopularniejszego czeskiego barda zapraszamy 24 marca do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze na wieczór z piosenkami Jaromira Nohavicy, który poprowadzi duet Adam Jarząbek - Jarosław Jurkiewicz.

Duet Jarząbek-Jurkiewicz, od kiedy w 2015 roku wydał płytę z piosenkami Jaromira Nohavicy pt. "Lublin Ostrava 0:30" zaś w 2018 "Grzebienie", kojarzony jest głównie z wykonywaniem błyskotliwych coverów tego artysty.

Na koncertach Adam i Jarek tworzą klimaty niepowtarzalne, coś między Petersburgiem, Cieszynem, Ostrawą a Lublinem. Z jednakowym zaangażowaniem grają zarówno dla małej grupy przyjaciół, jak i na dużej scenie. Na takie spotkania warto przyjść, dać się porwać emocjom, słuchać i śpiewać. Dlaczego? Bo-dokąd się śpiewa- jeszcze się żyje i trwa. Świat widziany oczyma Jaromira jest łatwiejszy do przyjęcia, teksty przypominają o sprawach ważnych i oczywistych, a brawurowe wykonania duetu Jarząļek-Jurkiewicz przykuwają uwagę do ostatniego dźwięku.

W październiku 2020 roku duet wydał swoją autorską płytę pt. "Rezonując".

Koncert odbędzie się przy zachowaniu obowiązujących obecnie obostrzeń sanitarnych i przy zajęciu dopuszczalnej ilości miejsc.