Koncert #gramydlawas! - Międzynarodowy Dzień Teatru w Muzie! w Koszalinie

Bilety na koncert #gramydlawas! - Międzynarodowy Dzień Teatru w Muzie! w Koszalinie - 17-04-2021

Koncert #gramydlawas! - Międzynarodowy Dzień Teatru w Muzie! w Koszalinie

Paweł Barów , Bartosz Czaja , Aleksanda Andrukajtis , Joanna Borchardt

17.04.2021 19:00

Koszalin(Zachodniopomorskie) - Teatr Muza Variete


Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru #gramydlawas !

To wyjątkowy koncert pełny hitów zarówno polskich jak i zagranicznych, takich jak: I got this feeling, Bo jak nie my to kto, Śniadanie do łóżka i wiele innych.

Wydarzenie idealne dla wszystkich, spragnionych muzycznego szaleństwa. Na scenie zobaczymy gwiazdy nowego SHOW "Tribute to Abba" - Joanna Borchardt, Aleksanda Andrukajtis, Paweł Barów, Bartosz Czaja.

Koncert z towarzyszeniem zespołu na żywo pod batutą, a raczej przy fortepianie Jarosława Barów oraz tancerek Teatru Vareite Muza - Joanny Mazurek oraz Anity Orłowskiej.

Joanna Botchardt - Absolwentka PPSWA im. Danuty Baduszkowej w Gdyni (2018), aktorka teatralna i dubbingowa (użyczała głosu w serialach : H2O-wystarczy kropla (Netflix), Dance Academy czy Wolfblood), wokalistka sesyjna, stypendystka Miasta Sopot, dwukrotna Laureatka Festiwalu Jacka Kaczmarskiego "Nadzieja", nagrody Publiczności oraz nagrody specjalnej im. Władysława Stasiaka. Współpracuje z Teatrem Lalki i Aktora w Opolu oraz Teatrem BOTO w Sopocie. W 2019 roku zrealizowała autorski monodram "Uwłaszczeni czyli szalona droga do wolności/eksperyment" reż. Mariusz Babicki, Anna Jantar w spektaklu muzycznym "Anna i Anna", Fride w "Tribute to Abba".

Aleksandra Andrukajtis - Wokalistka muzyki rozrywkowej, autorka muzyki i tekstów, studentka Akademii Sztuki w Szczecinie. Studiuje edukację muzyczną, specjalizuje się w wokalistyce jazzowej oraz dyrygenturze chóralnej. Od najmłodszych lat pasjonuje się muzyką i śpiewem. Występowanie na scenie sprawia jej ogromną przyjemność, spełnienie zawodowe i satysfakcję. Była supportem między innymi dla Anny Wyszkoni, Stachursky'ego, Grzegorza Hyży czy Kamila Bednarka.
Zwyciężczyni konkursu "Przebojowe Duety 2015" w ramach "Lato ZET i Dwójki" w Koszalinie. Została doceniona przez widzów TVP 2 oraz słuchaczy Radia ZET otrzymując prestiżową statuetkę "NA FALI". Została również zaproszona na finałowy koncert telewizyjnego show do Uniejowa.
Zdobywczyni nagrody Grand Prix na festiwalu muzycznym w biesiadzie cygańsko-słowiańskiej
,, Muzyka bez granic 2019'' w Połczynie-Zdroju.
Uczestniczka programu ,, Szansa na Sukces'' w odcinku z Jackiem Stachurskim.
Uczestniczka i zdobywczyni 3 miejsca w internetowej wersji programu ,, Twoja Twarz brzmi znajomo'', gdzie wcieliła się w Michaela Jacksona.
Wzięła udział w projekcie muzycznym ,, Szczecińscy Artyści Dla Medyków'', nagrywając piosenkę,, Moja i Twoja nadzieja'' pomagając i tym samym wspierając personel medyczny.
W lutym w walentynki, zaśpiewała w tercecie (back vocals) u boku Michała Grobelnego w koncercie muzyki swingowej ,, Swing Feelings Life'' w filharmonii w Szczecinie. Agnetha w "Tribute to ABBA".

Paweł Barów - uczestnik V edycji The Voice of Poland, był w drużynie Edyty Górniak, Zespół brał udział w wielu konkursach lokalnych oraz międzynarodowych m. in. "Niemen Non Stop" gdzie dwukrotnie zajął trzecie miejsce.
Współpracował z wieloma gwiazdami polskiej muzyki np. Halina Kunicka, Krzysztof Cugowski, Beata Kozidrak, Natalia Kukulska, Sławek Uniatowski, Tomasz Tomson Lach, Andrzej Piasek Piaseczny, Ania Dąbrowska, Sławomir, Cleo, Grzegorz Hyży, Kasia Cerekwicka i wielu innych.
Brała udział w XVIII Letnim Festiwalu Kabaretowym emitowanym przez TVP2 oraz Wielkiej Zabawie z TV PULS. Wokalista i aktor musicalowy - Sam Carmichael "Mamma Mia!", Damy Zuko "Grease". Bjorn w "Tribute to ABBA"

Bartosz Czaja - Bartosz Czaja regularnie występuje na deskach Teatru Variete Muza, w różnego rodzaju formach muzycznych. Wielokrotnie śpiewał i tańczył w rewiach tematycznych takich jak: "Un treno per l'italia" - rewia włoska, "Avenue champs elysees" - rewia francuska, "Lata 20-te lata 30-te", "Studio 54" - rewia lat 70-tych i 80-tych, czy rewia orientalna. Ujawnił swój talent aktorski w musicalu Mamma Mia!, gdzie wcielił się w Harrego Brighta - postaci granej na wielkim ekranie przez Colina Firtha. Następnie wystąpił w musicalu "Grease" oraz "Showlesque".
Bartosz nie spoczywa na laurach, ale je zdobywa, bowiem został laureatem Festiwalu Twórczości Marka Grechuty. Wystąpił w programach telewizyjnych - Wielka zabawa z TV Puls oraz Ogólnopolskiej Zabawia Cygańsko Słowiańskiej "Muzyka bez granic". Benny w "Tribute to ABBA".


Data: 27.03.2021
Godzina: 19:00
Bilety: 35/45 PLN
Rezerwacje: 607-900-117