THE BEST OF SADE koncert w Zielonej Górze

Bilety na koncert THE BEST OF SADE koncert w Zielonej Górze - 17-04-2021

THE BEST OF SADE koncert w Zielonej Górze

The best of Sade

17.04.2021 18:00

Zielona Góra(Lubuskie) - ZOK Hydrozagadka


Projekt The Best of Sade, to przedsięwzięcie o charakterze artystycznym. Zespół powstał w listopadzie 2013 roku w Zielonej Górze z inicjatywy muzyków, a przede wszystkim przyjaciół z Zielonej Góry - Magdaleny Grzymkowskiej, wokalistki, autorki tekstów, artystki o wyjątkowym kunszcie wokalnym, Alana Racza – saksofonisty oraz Sebastiana Markulaka – gitarzysty oraz kierownika muzycznego projektu.
The Best of Sade to projekt poświęcony artystce, która na stałe wpisała się w karty historii muzyki. Artystom projektu – kochającym jej twórczość – zależy na tym, aby jej muzyka wciąż była żywa i docierała do serc ludzi, którzy ją uwielbiają.
Podczas koncertu usłyszymy kompozycje z różnych okresów twórczości artystki. Znajdują się wśród nich takie sztandarowe utwory jak „Smooth Operator”, „Is it a Crime”, „Your Love is King” i wiele innych. Elementem łączącym, tożsamym z twórczością Sade jest stylistyka wykonania oraz oryginalna obsada instrumentalna: Magdalena Grzymkowska (wokal), Alan Racz (saksofon), Hubert Łachacz (instrumenty klawiszowe), Sebastian Markulak (gitara), Szymon Justyński (gitara basowa), Osmar Pegudo (congas), Józek Rusinowski (perkusja).
Celem zespołu nie jest kopiowanie zespołu Sade i jej samej, a ukazywanie jej twórczości w indywidualny sposób, zachowując przy tym swoją tożsamość.
 
Uwaga:
W związku z pandemią, wydarzenie odbędzie się zgodnie z zasadami reżimu sanitarnego. Obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa oraz zajmowanie miejsc wyznaczonych przez organizatora.


Każdy z uczestników imprezy musi mieć ze sobą wypełnione  "Oświadczenia uczestnika imprezy" i przekazać organizatorowi przy wejściu na koncert - pobierz załącznik