Vertigo Live Presents: Utwory nie tylko Erica Claptona by Bartek Miarka i Kuba Kęsy we Wrocławiu

Bilety na koncert Vertigo Live Presents: Utwory nie tylko Erica Claptona by Bartek Miarka i Kuba Kęsy we Wrocławiu - 25-03-2021

Koncert Vertigo Live Presents: Utwory nie tylko Erica Claptona by Bartek Miarka i Kuba Kęsy we Wrocławiu

Bartek Miarka , Kuba Kęsy

25.03.2021 20:00

Wrocław(Dolnośląskie) - Vertigo Jazz Club


Zapraszamy na czwartkowe spotkanie z muzyką bluesową w Vertigo. Na scenie wystąpi wokalista i gitarzysta Kuba Kęsy oraz wrocławska legenda sceny bluesowej, gitarzysta Bartek Miarka. Zaprezentują akustyczne inspiracje muzyczne poświęcone twórczości m.in. Erica Claptona. Nie zabraknie również dźwięków folkowych, i przede wszystkim oczywiście bluesowych.


Ceny biletów

40 zł - I pula

Ze względu na obostrzenia każdy bilet jest równocześnie gwarancją miejsca siedzącego. Wydarzenie odbywa się z zachowaniem wszystkich obecnych norm reżimu sanitarnego. Podczas koncertu obowiązuje nakaz noszenia maseczki oraz zakaz konsumpcji. W lokalu obowiązuje limit miejsc, w związku z czym po wyprzedaniu wszystkich biletów w sieci, na miejscu nie będą już sprzedawane.

Koncert organizowany ze środków Funduszu Wsparcia Kultury. Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.
Zastrzegamy sobie prawo do wyproszenia z lokalu osób, które nie stosują się do obowiązku noszenia maseczek oraz wnoszą i spożywają w lokalu przyniesiony przez siebie alkohol.

Regulamin uczestnictwa w wydarzeniu: // bit.ly/2Nar7es