Stay Wild Festival


W dniach 9-10 lipca 2021 w pobliżu wyjątkowego hipodromu – Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych Partynice - odbędzie się pierwsza edycja festiwalu muzycznego Stay Wild Festival.  

Miniony rok, bardzo dotkliwie pokazał nam, że nie na wszystko mamy wpływ. Musimy czasem zmienić plany i dostosować się do otaczającej nas rzeczywistości. Tam, gdzie pojawiają się jakiekolwiek ograniczenia, muzyka pozwala nam przetrwać. Wyzwala ukryte emocje, łączy i nadaje sens. Na terenie wyjątkowego (bo jednego z trzech takich obiektów w Polsce) partynickiego hipodromu, w dniach 9 - 10 lipca 2021 odbędzie się pierwszy Stay Wild Festival. Do line-upu zaproszono polskich i zagranicznych artystów, którzy reagują twórczo na to, co wokół.

W line-upie m.in. Krzysztof Zalewski, sanah, Daria Zawiałow, Bitamina, Skubas i inni. 


Harmonogram:

17.00 - otwarcie bram
18:00 - start wydarzenia

Harmonogram jest orientacyjny i może ulec zmianie.

Stay Wild Festival - LINE-UP:

09.07.2021 / Dzień I: Krzysztof Zalewski, Daria Zawiałow, Skubas, Fisz Emade Tworzywo, Ania Rusowicz, Kaśka Sochacka, Kasia Lins, Patrick the Pan
10.07.2021 / Dzień II: sanah, Bitamina, Martin Lange, Miętha, Sorry Boys, Ofelia, Kwiat Jabłoni, Jan Serce

Organizatorem wydarzenia jest agencja koncertowa Good Taste Production. 

Ceny biletów: 

III pula – HURRY UP TICKETS – dostępne od 15.06.2021 (od godz. 12:00) do 10.07.2021 lub do wyczerpania puli biletów 

Karnet dwudniowy: 179 zł 

Bilet jednodniowy: 149 zł 

Dzieciom w wieku 7-12 lat przysługuje możliwość zakupu biletu ulgowego z 50% rabatem. Zniżka naliczana jest od ceny biletu z aktualnie sprzedawanej puli (np. KEEP UP TICKETS). Wiek musi zostać potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka przy wejściu na teren imprezy. Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert. 

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulaminPowiązane