Kamil Żongler - Boom, Boom w Szczecinie

Bilety na koncert Kamil Żongler - Boom, Boom w Szczecinie - 10-04-2021

Koncert Kamil Żongler - Boom, Boom w Szczecinie

Kamil Żongler

10.04.2021 14:30

Szczecin(Zachodniopomorskie) - Klub 13 Muz


Spotkania ruchowe dla dzieci i dorosłych z elementami sztuki cyrkowej prowadzone są w formie zabawy - usprawniają koordynację wzrokowo-ruchową, angażują obie półkule mózgowe, stymulują zmysły, ćwiczą poczucie równowagi, uczą cierpliwości i wytrwałości, a ponadto dają wiele satysfakcji i radości. Spotkania wypełnione są po brzegi kolorowymi rekwizytami, praktycznymi ćwiczeniami i zadaniami dla dzieci - kręcenie talerzykami, żonglerka piłeczkami oraz kolorowymi chusteczkami. Spotkania dostosowane są do każdej grupy wiekowej.


Spotkania prowadzi Kamil Żongler Malecki - performer, żongler, klaun, pedagog cyrku. Od 2008 roku związany z pedagogiką cyrkową oraz sztuką ogniową. Trener żonglerki oraz klaunady od 2012 roku. Wierzy, że ludzie w każdej części świata śmieją się tak samo, a uśmiech wędruje naprawdę daleko i wraca do nas ze dwojoną siłą.


Dzieci od lat 5 mogą brać udział w spotkaniu bez obecności opiekuna.
Liczba miejsc ograniczona.
Spotkania odbywają się bez butów.
Czas trwania 45 min


Miejsce: Sala Lustrzana


UWAGA:


Aby wziąć udział w wydarzeniu prosimy o pobranie, wydrukowanie, wypełnienie i podpisanie oświadczenia uczestnika wydarzenia oraz o zapoznanie się z regulaminem. Dokumenty są dostępne na stronie www.13muz.eu.


Dziękujemy uprzejmie!