International Jazz Day - ARTKOMBINAT Jazz o’clock w Łodzi

Bilety na koncert International Jazz Day - ARTKOMBINAT Jazz o’clock w Łodzi - 27-04-2021

Koncert International Jazz Day - ARTKOMBINAT Jazz o’clock w Łodzi

Krzemiński Reunion Project

27.04.2021 19:00

Łódź(Łódzkie) - Teatr ART.KOMBINAT w kompleksie Monopolis


INTERNATIONAL JAZZ DAY with Krzemiński Reunion Project
Let's celebrate with Krzemiński Reunion Project! Z okazji 10 rocznicy ustanowienia Międzynarodowego Dnia Jazzu zapraszamy do świętowania wraz z nami oraz połączenia się z jazzową społecznością całego świata! Piotr Krzemiński wraz z kwintetem Reunion Project mieli już okazję porwać Państwa na Scenie Monopolis w lutym tego roku. Tym razem będzie to koncert specjalny, w ramach głównych obchodów #JazzDay, pod patronatem Herbie Hancock Institute of Jazz. Czeka na Państwa wiele jazzowej energii i emocji oraz - jak zawsze - świetna atmosfera. Zapraszamy!

Zespół zagra w składzie:

Piotr Krzemiński - trąbka, flugelhorn
Michał Borowski - saksofon tenorowy
Dariusz Petera - instrumenty klawiszowe
Andrzej Zielak - kontrabas
Karol Domański - perkusja

INTERNATIONAL JAZZ DAY 2021. 30 kwietnia został ustanowiony Międzynarodowym Dniem Jazzu w 2011 roku i jest celebrowany na całym świecie. Jest to dzień poświęcony sztuce jazzowej, jej zdolności do zbliżania i łączenia ludzi oraz promowania dialogu, wolności wypowiedzi, a także poszanowania praw człowieka i różnorodności. Głównym patronem i organizatorem obchodów Międzynarodowego Dnia Jazzu jest UNESCO wspólnie z Herbie Hancock Institute of Jazz, którego przewodniczący - legendarny pianista jazzowy i kompozytor Herbie Hancock, jest również ambasadorem UNESCO do spraw dialogu międzykulturowego. W 2021 roku przypada 10 rocznica obchodów #JazzDay - który co roku jednoczy ikony jazzu z całego świata, a towarzyszyć mu będzie szereg wydarzeń muzycznych i edukacyjnych, organizowanych przez partnerów na całym świecie. To właśnie zaangażowanie artystów, edukatorów oraz publiczności z każdego zakątka globu pozwala na zjednoczenie tego dnia tak ogromnej rzeszy ludzi wokół jazzu - muzyki wolności. Z tej okazji zapraszamy na specjalny koncert kwintetu wieloletniego partnera UNESCO i Herbie Hancock Institute of Jazz - Piotra Krzemińskiego: jednego z czołowych polskich trębaczy i kompozytora, laureata Nagrody dla Najlepszego Łódzkiego Jazzmana - za energetyczny jazz, ciekawe kompozycje, mnogość emocji w improwizacji oraz świetną atmosferę na koncertach.


Cena biletów: 75 zł Dostępnych 120 miejsc siedzących, 50 % widowni. Koncert odbywać się będzie w reżimie sanitarnym. Prosimy o przybycie w maseczkach oraz o przestrzeganie zakazu konsumpcji na terenie obiektu.