Jarocin Festiwal - DZIEŃ II

Bilety na Jarocin Festiwal  - DZIEŃ II

Jarocin Festiwal - DZIEŃ II

EDYTA BARTOSIEWICZ

17.07.2021 15:00

Jarocin(Wielkopolskie)


Sprawdź bilety

JAROCIN FESTIWAL 2021 / LINE-UP:

16.07.2021 / Dzień I: Dezerter - koncert na 40-lecie zespołu, Decapitated, JAD, Pull The Wire, Izzy & The Black Trees, Nocny Kochanek, Strachy Na Lachy, Paula i Karol
17.07.2021 / Dzień II: Edyta Bartosiewicz, Masturbator, Dziwna Wiosna, Sorry Boys, Armia, Decadent Fun Club, Gutek
18.07.2021 / Dzień III: TSA - koncert z okazji 40-lecia debiutu na Jarocin Festiwal, Happysad - koncert na 20-lecie zespołu, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni, Daria Zawiałow, The Analogs

Kultowy festiwal w Jarocinie odbędzie się w dniach 16 - 18 lipca 2021. Choć celebrowaniu 50. rocznicy festiwalu przeszkodziła w 2020 roku pandemia, tym razem wierzymy, że tradycji stanie się zadość i uda nam się spotkać pod sceną na boiskach przy Maratońskiej.

Tegoroczna edycja festiwalu to trzy dni z czołówką polskiego rocka, powrotami oraz wydarzeniami specjalnymi. Pierwszych ogłoszeń line-up'u można spodziewać się jeszcze w marcu.

Festiwal w Jarocinie sięga swoją historią lat 70. XX w., kiedy to funkcjonował jeszcze w zasięgu regionalnym pod nazwą Wielkopolskie Rytmy Młodych. Przez lata przeobrażał się pod kątem nazwy, programu, stając się jedną z najważniejszych i kultowych imprez muzycznych w Polsce. Na dużej scenie swoje pierwsze występy dawali m.in.: Sztywny Pal Azji, Kobranocka, Chłopcy z Placu Broni, T-Love, Moskwa, Oddział Zamknięty i wielu, wielu innych.

Organizatorem tegorocznej edycji festiwalu będzie poznańska agencja koncertowa Good Taste Production. Swoje doświadczenie buduje na rynku od 2013 roku, stając się w krótkim czasie zaufanym i prestiżowym producentem, partnerem oraz promotorem muzyki polskiej i zagranicznej. Agencja organizuje trasy koncertowe oraz festiwale muzyczne w całej Polsce. Więcej na www.jarocinfestiwal.pl oraz www.goodtaste.pl.

Harmonogram:
14.30 otwarcie bram
15.00 start wydarzenia
Harmonogram jest orientacyjny i może ulec zmianie.

Sprawdź bilety