Zwiedzanie Dworu Artusa w Toruniu

Bilety na koncert Zwiedzanie Dworu Artusa w Toruniu - 05-06-2021

Koncert Zwiedzanie Dworu Artusa w Toruniu

różni wykonawcy

05.06.2021 14:00

Toruń(Kujawsko-pomorskie) - Centrum Kultury Dwór Artusa


Sprawdź bilety

Coraz dłuższe i cieplejsze dni zachęcają do wychodzenia z domu i szukania ciekawych sposobów spędzania wolnego czasu. Wybierz się na zwiedzanie jednego z najbardziej charakterystycznych budynków toruńskiej Starówki! Dwór Artusa to nie tylko centrum kultury, ale również zabytek historyczny i architektoniczny. Z budynkiem związany jest szereg wspomnień, historii i opowieści, bez których zrozumienie Torunia jako ośrodka handlu, gospodarki i sztuki nie byłoby możliwe.

Pod okiem przewodnika, możecie zajrzeć do reprezentacyjnych sal (na co dzień niedostępnych gościom), wysłuchać burzliwej historii miejsca i budynku, a także poznać wiele nieznanych szerzej ciekawostek i legend. Oprowadzanie odbędzie się przy grupie co najmniej 5 osób.

Grupy zorganizowane (nie większe niż 20 osób) mogą zwiedzić Dwór Artusa w innych terminach (w miarę możliwości) po wcześniejszej rezerwacji, której dokonać można pisząc na adres mailowy: biuro@artus.torun.pl. Oprowadzanie będzie możliwe dla osób indywidualnych w grupach do 15 osób maksymalnie.

Wydarzenie odbędzie się zgodnie z obecnym reżimem sanitarnym.

Sprawdź bilety