Panience na dobranoc - Niezwykły koncert upamiętniający Św. Jana Pawła II w Online

Bilety na koncert Panience na dobranoc - Niezwykły koncert upamiętniający Św. Jana Pawła II w Online - 24-05-2021

Panience na dobranoc - Niezwykły koncert upamiętniający Św. Jana Pawła II w Online

Magda Anioł , Mirosław Szołtysek , Dariusz Niebudek , Sylwester Targosz-Szalonek , Bożena Szołtysek

24.05.2021 23:59

Online


PANIENCE NA DOBRANOC
Niezwykły koncert upamiętniający Św. Jana Pawła II - online VOD


Z okazji setnej rocznicy urodzin Świętego Jana Pawła II - znani śląscy artyści w niezwykłym koncercie! Magda Anioł, Sylwester Targosz-Szalonek, Mirosław Szołtysek, Bożena Szołtysek oraz Dariusz Niebudek przypomnieli postać Ojca Świętego i jego oddanie Najświętszej Panience w specjalnym koncercie on-line na platformie www.fabrykakoncertow.com.pl

Kolejny koncert on-line na trudne czasy powstał specjalnie z myślą o naszym ukochanym Papieżu i jego oddaniu Matce Bożej. Data koncertu nie jest przypadkowa - to dzień urodzin Ojca Świętego, ponadto jak Polska długa i szeroka miesiąc maj jest w szczególny sposób poświęcony Maryi - Królowej Polski. Święty Jan Paweł II zawierzał Najświętszej Panience całą swoją posługę i wszystkie troski. Wszystkich, którzy również chcieliby powierzyć swoje zdrowie, dobro i przyszłość najbliższych Maryi zapraszamy na koncert do internetu. W obecnej chwili to jedyne bezpieczne miejsce spotkań, gdzie możemy poczuć wspólnotę. Usłyszymy wspaniałe utwory hołdujące Matce Bożej oraz tytułowy utwór "Panience na dobranoc", który wykonają wspólnie wszyscy artyści. W ten sposób uczcimy pamięć o jednym z najznamienitszych Polaków w 100. rocznicę urodzin Św. Jana Pawła II. Koncert "Panience na dobranoc" to kolejna inicjatywa dostępna na platformie www.fabrykakoncertow.com.pl jako alternatywa wydarzeń w obecnym czasie. To pomysł organizatorów widowisk "Betlejem w Polsce", Chrześcijańskiego Grania oraz - gromadzących tłumy widzów - corocznych Ekumenicznych Koncertów Rodzinnych "Bądź jak Jezus".

Dodatkową atrakcją po koncercie będzie multimedialna opowieść ukazująca całość pontyfikatu Ojca Świętego. To wyselekcjonowany i specjalnie ilustrowany zbiór materiałów zdjęciowych, grafiki oraz archiwalnych nagrań dźwiękowych poświęcony osobie Jana Pawła II - "Święty z Bliska".