Kwiat Jabłoni - trasa koncertowa promująca album "Mogło być nic" w Płocku

Bilety na koncert Kwiat Jabłoni - trasa koncertowa promująca album "Mogło być nic" w Płocku - 31-07-2021

Kwiat Jabłoni - trasa koncertowa promująca album "Mogło być nic" w Płocku

Kwiat Jabłoni

31.07.2021 20:00

Płock(Mazowieckie) - Amfiteatr- Wzgórze Tumskie


O TRASIE I PŁYCIE:

"Mogło być nic" to wyczekiwany przez fanów drugi album jednego z najważniejszych i najpopularniejszych zespołów młodego pokolenia. Kasia i Jacek Sienkiewiczowie ponownie zapraszają słuchaczy do świata pełne-go mądrych i ważnych przemyśleń. Na nowym wydawnictwie znalazło się jedenaście autorskich kompozycji, które powstawały pod okiem producenta Wojtka Urbańskiego.

Planowanie koncertów w czasach pandemii koronawirusa to nie lada wyzwanie, dlatego zarówno organizato-rzy, jak i artyści mają ogromną nadzieję spotkać się na koncertach w dużych przestrzeniach. Takie miejsca pozwalają bowiem na dynamiczne działanie w przypadku wszelkich wprowadzanych obostrzeń i nowych ko-munikatów, związanych z pandemią przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa.

O ZESPOLE:

Kwiat Jabłoni, czyli Kasia i Jacek Sienkiewiczowie, dali się poznać szerszej publiczności za sprawą singla „Dziś późno pójdę spać”, który do tej pory w serwisie YouTube został wyświetlony ponad 29 miliony razy. Szybko okazało się, że muzyków nie tak łatwo będzie zaszufladkować pod kategorię zespołu “jednego przeboju” – wszystkie następne produkcje zdobyły uznanie i wielką popularność.

Świetnie przyjęte kompozycje znalazły się na debiutanckim albumie „Niemożliwe”, wydanym w lutym 2019 r. Krążek uzyskał status podwójnej platynowej płyty. Wręczenie tego wyróżnienia odbyło się podczas całkowicie wyprzedanego koncertu w legendarnej Operze Leśnej w Sopocie. Wydawnictwo do dziś znajduje się w zesta-wieniach najlepiej sprzedających się płyt w Polsce.

Kasia i Jacek, do tej pory, zagrali blisko 150 koncertów. Wyprzedali największe i najbardziej prestiżowe polskie sceny. Kwiat Jabłoni wystąpił między innymi na Open’er Festival, Spring Break Festival czy Pol’and’rock Fe-stival, który spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Debiutujący zespół pod Małą Sceną zgromadził kilka-dziesiąt tysięcy uczestników. Kwiat Jabłoni otrzymał Złotego Bączka – nagrodę publiczności dla najlepszego zespołu 25. edycji Pol’and’Rock Festival.