Luna Voices. Złota Era Hollywood w Słupsku

Bilety na koncert Luna Voices. Złota Era Hollywood w Słupsku - 11-06-2021

Koncert Luna Voices. Złota Era Hollywood w Słupsku

Luna Voices

11.06.2021 17:30

Słupsk(Pomorskie) - Polska Filharmonia Sinfonica Baltica


Zapraszamy na niezwykłą wyprawę do świata wielkiego kina!!!

Złoty okres hollywoodzkiej "fabryki snów" to epoka wielkich filmów, legendarnych kreacji aktorskich oraz niezapomnianych melodii. Przedstawimy najwspanialsze i najbardziej magiczne momenty złotych czasów amerykańskiego kina - od epoki charlestona szalonych lat 20. po erę technikoloru i słynnych musicali. W repertuarze znalazły się utwory, które wykonywały takie gwiazdy, jak Pola Negri, Marlena Dietrich, Marilyn Monroe, Fred Astaire,  czyli takie filmowe hity jak "Night and Day", "Singing in The Rain", "I wanna be loved by you" , "Moon River".

Złota Era Hollywood miała swoją premierę w noc sylwestrową 2016/17 w Teatrze Zdrojowym w Szczawnie - Zdroju , artystki wystąpiły również w 2017 roku na najbardziej prestiżowych scenach w Polsce m.in w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu, na  Festiwalu Złota Tarka w Iławie, oraz w wersji symfonicznej programu  z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Sudeckiej podczas Letniej Serenady w Wałbrzychu, wzbudzając za każdym razem wielki entuzjazm i aplauz publiczności. W roku 2018 nagrały utwór w Polskim Radio, który pojawi się w wydawnictwie "Jazz a'la moderne", na którym pojawią się znamienici goście m.in. Mieczysław Szcześniak, Urszula Dudziak i inni.

Za aranżacje utworów Złotej Ery Hollywood odpowiadają basista, kompozytor i aranżer Filip Torres, występujący wraz z Jose Torresem i Havana Dreams oraz kompozytor Grzech Piotrowski.

Złota Era Hollywood to niepowtarzalny koncert, gdzie artystki Luna Voices dzięki swojej wszechstronności oscylują wokół formy, bawią się gatunkami, mieszają jazz, i swing z elementami muzyki klasycznej, doprawiając to wszystko wspaniałym wizerunkiem scenicznym oraz choreografią. Jest to wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju program !

Wokalistki Luna Voices kochają jazz, musical, muzykę klasyczną, filmową i współczesne standardy muzyki rozrywkowej, występowały jako solistki na wielu scenach polskich i zagranicznych, a  swoje ensamble'owe doświadczenie zdobywały śpiewając w prestiżowym Chórze NFM, z którym koncertowały na całym świecie m.in. w Royal Albert Hall na BBC PROMS 2015, Gewandhaus, Wiener Philharmonie, Schleswig -Holstein Festiwal, pracując jednocześnie nad wokalnymi szlifami z tak  uznanymi dyrygentami jak Paul McCreesh, Giovanni Antonini, Krzysztof Penderecki, Łukasz Borowiec, Bob Chillcott, Jacek Kasprzyk i wielu innych. Wraz z chórem brały udział w nagraniach docenionych przez światową krytykę ( Płyta Seed of Stars została entuzjastycznie przyjęta przez  BBC radio 3 i Classic Fm w Wielkiej Brytanii, nagrody BBC Music Awards i Diapason D'Or za nagrania z Gabrieli Consort & Players oraz statuetkę Fryderyk 2017 za płytę De Profundis w kategorii muzyka chóralna).

Zespół Luna Voices tworzą: Natalia Kiczyńska, Karolina Pasierbska, Monika Kuczera.