Tomek i Przyjaciele - Tomek ratuje cyrk. Widowisko dla dzieci w Rybniku

Bilety na koncert Tomek i Przyjaciele - Tomek ratuje cyrk. Widowisko dla dzieci w Rybniku - 19-06-2021

Koncert Tomek i Przyjaciele - Tomek ratuje cyrk. Widowisko dla dzieci w Rybniku

Spektakl Tomek i Przyjaciele - Tomek Ratuje Cyrk

19.06.2021 10:00

Rybnik(Śląskie) - Teatr Ziemi Rybnickiej


Jest niebieski, uśmiechnięty, bardzo użyteczny i… uwielbiają go wszystkie dzieci. Parowóz Tomek wraz ze swoimi przyjaciółmi Kubą, Gabrysiem i Piotrusiem właśnie po raz pierwszy przyjechali do Polski!

Na scenie zobaczymy bohaterów kultowej bajki naturalnej wielkości. Znane i lubiane piosenki w polskich wersjach językowych, śpiewane będą przez roztańczoną grupę aktorów.
Widzów w każdym wieku oczaruje wspaniała scenografia, której najważniejszą częścią są poruszające się po scenie lokomotywy! Czwórkę nierozłącznych przyjaciół: Tomka, Piotrusia, Gabrysia i Kubę czekają wspaniałe przygody, podczas których spotkają oni niezwykłe postacie, w tym niezapomnianego Grubego Zawiadowcę!
Całość, to wspaniała opowieść o tym, jak dzielny Tomek ratuje cyrk.

Widowisko jest polska wersją międzynarodowego hitu przygotowanego w Holandii, który w ciągu ostatnich 4 lat zobaczyło ponad 300 tys. widzów w całej Europie.
W teatrze, tak jak na ekranie, Tomek i jego przyjaciele zapraszają dzieci do świata wyobraźni i historii. Dzieci zaczynają przygodę ze swoimi pociągowymi przyjaciółmi i doświadczają ponadczasowych lekcji odkrywania przyjaźni i współpracy.

Przedstawienie trwa ok. 65 minut.

Informacja od Organizatora spektaklu: Udostępniamy podkładki na siedzenia, aby zapewnić dobrą widoczność maluchom. Dzieci poniżej 2 lat mają darmowy wstęp: zajmują miejsce na kolanach dorosłego opiekuna. Opiekun dziecka musi posiadać swój bilet oraz mieć ze sobą dokument potwierdzający wiek dziecka.

Organizator: Good Walk.