Sanah w Międzyzdrojach

Bilety na koncert Sanah w Międzyzdrojach - 31-07-2021

Koncert Sanah w Międzyzdrojach

SANAH

31.07.2021 20:00

Międzyzdroje(Zachodniopomorskie) - Amfiteatr Międzyzdroje


Jest jedną z najciekawszych wokalistek z nurtu tzw. quality pop na polskiej scenie. W roku 2020 z obiecującej debiutantki stała się najpopularniejszą polską wokalistką w Internecie, jak i autorką najczęściej granego polskiego utworu w radiach (wg ZPAV).


Ma niepowtarzalny styl pisania piosenek – w warstwie tekstowej z wdziękiem i humorem łączy młodzieżowy slang z poezją, muzycznie jak z rękawa sypie chwytliwymi, przebojowymi melodiami. Jej „Szampana" zna każdy: piosenka zyskała status Diamentowej Płyty a klip do niej obejrzano ponad 60 milionów razy. W ślad Szampana poszły kolejne single – „Melodia" i „No sory", za który podczas Festiwalu w Opolu otrzymała aż 2 nagrody. Debiutancki album sanah „Królowa dram" pokrył się Podwójną Platyną i uhonorowany został nagrodą Bestsellera Empiku w kategorii płyta pop/rock.


Rok po premierze „Królowej..." do sprzedaży trafił drugi album długogrający sanah – „Irenka". Obok nowych przebojów („Ale jazz!", „etc.") nie zabrakło tu także melancholii, z której sanah uczyniła swoją wizytówkę – jak choćby „2:00" czy faworyt fanow: „ten Stan".