Un treno per l'Italia - Pociąg do Włoch - Muzyczna podróż przez największe włoskie przeboje w Dźwirzynie

Bilety na koncert Un treno per l'Italia - Pociąg do Włoch - Muzyczna podróż przez największe włoskie przeboje w Dźwirzynie - 10-08-2021

Koncert Un treno per l'Italia - Pociąg do Włoch - Muzyczna podróż przez największe włoskie przeboje w Dźwirzynie

Un treno per l'Italia

10.08.2021 20:00

Dźwirzyno(Zachodniopomorskie) - Amfiteatr


Un treno per l'Italia czyli "Pociąg do Włoch" to niesamowite SHOW taneczno-muzyczne z największymi hitami muzyki włoskiej. Zapraszamy fanów włoskich przebojów na spotkanie z naszą muzyczną mafią.

Don Pablo Barroso i Don Bartollini Capri zabiorą widzów w niesamowitą podróż ze stacji Polonia i przewiozą pociągiem pełnym hitów do stacji Italia. W Rzymie swoimi piosenkami opowiedzą jak to jest mieć ognisty temperament (czyli to, co jest najważniejsze dla każdego prawdziwego Włocha), natomiast w Wenecji zabiorą nas na prawdziwy bal maskowy, na którym nie zabraknie największych hitów, dobrze znanych przez każdego: Azzurro, Felicita, L'Italiano, Tu vuo fa l'Americano, Mamma Maria, Sereno'e, Ce Sara, Acapulco, O Sole mio i Volare.

Na scenie, oprócz wokalistów i wokalistek zobaczymy tancerki Teatru Variete Muza, a całości dopełni brzmienie zespołu na żywo ! Oprawę muzyczną przygotował Jarosław Barów - polski kompozytor, aranżer i pianista związany z Kabaretem Koń Polski. Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku. Kierownik muzyczny wielu produkcji telewizyjnych (m.in. Ananasy z Naszej Klasy, Marian i Hela, Fabryka Śmiechu, Festiwal Kabaretu w Koszalinie). Twórca musicalu "Raj". Od wielu lat współpracuje z największymi gwiazdami polskiej muzyki: Justyna Steczkowska, Andrzej Piaseczny, Katarzyna Cerekwicka, Krzysztof Cugowski, Beata Kozidrak, Sławek Uniatowski, Katarzyna Kowalska, Ania Dąbrowska i wielu innych.

To będzie wieczór, który na długo pozostanie w Twej pamięci!