Michał Szpak - FREEDOM w Szczecinie

Bilety na koncert Michał Szpak - FREEDOM w Szczecinie - 08-02-2022

Koncert Michał Szpak - FREEDOM w Szczecinie

Michał Szpak

08.02.2022 20:30

Szczecin(Zachodniopomorskie) - Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie


NOWY TERMIN KONCERTU: 8 LUTEGO 2022.


BILETY ZACHOWUJĄ WAŻNOŚĆ. ZWROT BILETÓW MOŻLIWY DO 30 WRZEŚNIA 2021 - PROSIMY O KONTAKT MAILOWY POSIADACZY BILETÓW TRADYCYJNYCH.Michał Szpak od dawna szukał takiej formy wydarzenia, która pozwoli zamienić zwykły koncert w zbiorowe doświadczenie. Odpowiedzią na tę potrzebę jest „Freedom" – nowa trasa artysty ma pozwolić na wytworzenie szczególnej więzi z publicznością.


Zapraszając na koncerty w ramach trasy „Freedom", Michał Szpak promuje idee wolności, miłości i otwartości. Od samego początku kariery swoboda wyrażania była kluczowym aspektem twórczości wokalisty.


Trasa „Freedom" to okazja do posłuchana na żywo najpopularniejszych utworów Michała Szpaka. Poza nowymi aranżacjami kawałków artysty, utrzymanymi w odprężającym, letnim wydaniu, usłyszymy także covery światowych hitów.


To wszystko, wraz z hipnotyczną oprawą wizualną, przeniesie nas w błogi świat dzieci kwiatów. W takiej atmosferze, wspólnie z artystą, wyślemy energię miłości, równości i wolności w kosmos.


Michał Szpak zapowiada, że na koncertach z trasy „Freedom" nie ma żadnych ograniczeń. Bądźcie więc dokładnie takimi osobami, jakimi chcecie być! Dajcie się ponieść własnej fantazji!


### Wierzymy, że kultura jest dla wszystkich. Każdy, kto ma bilet, może wziąć udział w naszym wydarzeniu.Powiązane