Krzysztof Zalewski - Wszystko będzie dobrze w Kołobrzegu

Bilety na koncert Krzysztof Zalewski - Wszystko będzie dobrze w Kołobrzegu - 29-07-2021

Koncert Krzysztof Zalewski - Wszystko będzie dobrze w Kołobrzegu

Krzysztof Zalewski

29.07.2021 20:00

Kołobrzeg(Zachodniopomorskie) - Amfiteatr


Zalewski działa na polskiej scenie muzycznej już od 2004 roku. Poznaliśmy go jako długowłosego nastolatka, który wygrał "Idola". Teraz jest dojrzałym artystą, który nie boi się muzycznych wyzwań, a swoją publiczność zapewnia, że "Wszystko będzie dobrze". Zalewski jest niezwykle wszechstronny. Jego wizerunek od czasów "Idola" zmienił się wielokrotnie. Z heavymetalowca muzyk wyrósł na jednego z najciekawszych młodych artystów. Eksperymentuje z muzyką elektroniczną, śpiewa Niemena i jako jeden z nielicznych wokalistów tworzy piosenki manifesty.

Po wydaniu pierwszego albumu Krzysztof Zalewski na kilka lat zniknął z pierwszych stron gazet - nigdy jednak nie opuścił sceny. Grał z Kasią Nosowską, grupą Hey, Muchami i Japoto. Ta muzyczna droga ukształtowała jego drugi album - "Zelig". Podczas trasy promującej płytę Zalef pokazał się jako multiinstrumentalista - człowiek orkiestra, który samotnie na scenie ma tyle energii co niejeden zespół. Kolejny krążek - "Złoto" - ugruntował pozycję Krzysztofa Zalewskiego w gronie najlepszych polskich twórców muzyki popularnej. Doceniła go zarówno publiczność, jak i krytycy - muzyk ma na swoim koncie trzy Fryderyki oraz "Mateusza" Trójki.

Najnowsza płyta - "Zabawa" - powstała w trudnych, pandemicznych czasach. To przemyślenia 35-letniego mężczyzny, który śpiewa, że nigdy nie jest dobry czas na piękną katastrofę, ale mimo to zaprasza do tańca.