Pączki w Tłuszczu - Koncert Tomasz Karolak z zespołem Pączki w Tłuszczu w Ustroniu Morskim

Bilety na koncert Pączki w Tłuszczu - Koncert Tomasz Karolak z zespołem Pączki w Tłuszczu w Ustroniu Morskim - 07-08-2021

Pączki w Tłuszczu - Koncert Tomasz Karolak z zespołem Pączki w Tłuszczu w Ustroniu Morskim

Tomasz Karolak , Pączki w tłuszczu

07.08.2021 19:30

Ustronie Morskie(Zachodniopomorskie) - Amfiteatr


Pączki w Tłuszczu to niezwykle oryginalny i żywiołowy projekt muzyczny Tomasza Karolaka, znanego chyba wszystkim aktora, showmana, twórcy i dyrektora teatru IMKA, a także jurora programu "Jak Oni Śpiewają". Posiada ogromny dar porywania publiczności. Na gitarze towarzyszy mu Bartek Miecznikowski, który zajmuje się też komponowaniem utworów. Po sześciu latach istnienia zespół wydał swoją pierwszą płytę, ale od dawna koncertuje w całej Polsce i wszędzie jest entuzjastycznie przyjmowany. Co więcej, duet ma na koncie piosenkę do serialu Rodzinka.pl oraz polską piosenkę na Euro2016!


DODATKOWE INFORMACJE:
Bilet ulgowy przysługuje dzieciom 3-12 lat.
Dzieci do lat 3 (z ważnym dokumentem potwierdzającym wiek) mogą uczestniczyć w wydarzeniach bez zakupionego biletu (na podstawie biletu opiekuna). W tym przypadku nie są jednak upoważnione do zajmowania osobnego miejsca siedzącego, a jedynie do pozostawania na kolanach rodziców podczas wydarzenia.
Uczestnik imprezy do 16 roku życia może wejść na imprezę tylko pod opieką osoby pełnoletniej!Powiązane